Anne Hathaway występuje na dużym ekranie od dawna. I choć zagrała w wielu filmach, jesteśmy przekonani, że duża część kobiet kojarzy ją przede wszystkim z produkcji „Diabeł ubiera się u Prady”. 41-latka wcieliła się w niej w rolę Andy Sachs, młodej dziennikarki rozpoczynającej pracę w modowym magazynie. I choć początkowo jej postać ma niewiele wspólnego z trendami, w połowie historii przechodzi przemianę. Niemniej w rzeczywistości to Anne mogłaby być jej nauczycielką stylu. Aktorka doskonale zdaje sobie bowiem sprawę z tego, co w modzie piszczy i że superstylowych projektów można szukać także na półkach i wieszakach polskich marek.

Gala Top Seriale 2024! Andrzej Nejman z 14-letnią córką, Maja Hyży w ODWAŻNEJ stylizacji! (FOTO)

Anne Hathaway w projekcie polskiej marki

Długi, prosty jasny płaszcz z poszerzanymi ramionami to projekt, który z pewnością chcą mieć w szafie wszystkie it-girls. Wie o tym również Anne Hathaway. Aktorka zestawiła go z cekinowym kombinezonem Valentino. W takim looku wybrała się na galę wręczenia nagród Film Independent Spirit Awards. Dlaczego piszemy akurat o płaszczu? A chociażby dlatego, że jest on dostępny w polskiej marce!

Plejada gwiazd na otwarciu restauracji: Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, Zakościelny, Linda z żoną…

Magda Butrym, mówi wam coś to imię i nazwisko? Jeśli nie, podpowiadamy, że chodzi o brand znad Wisły, który pokochały już gwiazdy na całym świecie. Wśród jego klientek znajdują się między innymi Hailey Bieber, siostry z klanu Kardashian-Jenner czy Jennifer Lopez.

Chcecie nabyć taki sam płaszcz? Na stronie marki znajdziecie go w pełnej rozmiarówce. Niestety cena może „delikatnie” nadszarpnąć domowy budżet. Projekt kosztuje bowiem 9200 złotych.

TOP kreacja z czerwonego dywanu na gali Oscary 2024….