Antek Królikowski to obecnie największy skandalista show-biznesu. Czy ktoś jeszcze go przebije? Najpierw zostawił ciężarną Joannę Opozdę dla sąsiadki i  w atmosferze skandalu układa sobie życie u boku prawniczki Izabeli.  Potem pojawiła się kłótnia o alimenty i walka o widzenie się z dzieckiem.

„Prawniczka Izabela” staje w obronie Antka Królikowskiego. Oto co wrzuciła na Instagram!

Antek Królikowski zatrzymany przez policję

Teraz znów aktor jest na ustach wszystkich po weekendowym zatrzymaniu przez policję, która przebadała go na obecność narkotyków w organizmie. Patrol wykrył u niego THC, czyli jeden ze składników medycznej marihuany. Antek Królikowski w oświadczeniu zapewnia, że zażywa substancję, dzięki której „wspomaga swoje leczenie” choroby stwardnienie rozsiane.

Jak podaje teraz SuperExpress, wyniki badań będą gotowe za ok. 2 tygodnie. To wtedy okaże się, z jakiego paragrafu będzie odpowiadał aktor. Przypominamy, że Antek Królikowski i Joanna Opozda jeszcze się nie rozwiedli. Sąd jeszcze nawet nie wyznaczył terminu pierwszej rozprawy. W tym samym czasie toczy się także postępowanie o alimenty dla Vincenta. Podobno Królikowski winny już jest aktorce ok. 40 tys. zł.

Antoni Królikowski wydał oświadczenie po zatrzymaniu!

Joanna Opozda może ograniczyć prawa rodzicielskie

Znajoma rodziny dla SE przekazała, że tylko Joanna Opozda zajmuje się ich rocznym synkiem, więc całkiem możliwe, że po zatrzymaniu Antka będzie wnioskować o ograniczenie praw rodzicielskich:

Cały ciężar wychowania i utrzymania Vincenta spoczywa na niej. Niewykluczone, że będzie chciała ograniczyć lub odebrać mu prawa rodzicielskie – mówi znajoma rodziny.

Z kolei prawniczka Ewelina Taraszkiewicz, matka dziecka Jakuba Rzeźniczaka tłumaczy, jaki wpływ będzie miało zatrzymanie aktora na toczącą się rozprawę sądową:

Na samym początku trzeba podkreślić, iż Władza rodzicielska, ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz alimenty – są to trzy oddzielne kwestie. Przykładowo: pozbawienie rodzica władzy rodzicielskiej nie ma wpływu na obowiązek alimentacyjny. Mówiąc prościej: jest to pozbawienie praw, a nie obowiązków rodzica względem dziecka. Odnosząc się do tej konkretnej sytuacji, która się wydarzyła – oczywiście, że może to mieć wpływ na ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz ograniczenie władzy rodzicielskiej – podkreśla. 

Antoni K. zatrzymany przez policję!

Dodaje, że sytuacja, która się wydarzyła stanowi przesłankę, by wnosić chociażby o ustalenie kontaktów z dzieckiem w obecności rodzica pierwszoplanowego, czyli pani Asi Opozdy lub w obecności innej osoby bliskiej.

Można też wnosić, o kontakty z dzieckiem w obecności kuratora lub psychologa. Jeśli zaś chodzi o kwestie ograniczenia, pozbawienia czy też zawieszenia władzy rodzicielskiej – również może to wpłynąć negatywnie na decyzję Sądu – tłumaczy Taraszkiewicz.

IG: antek.krolikowski

Antek Królikowski świętuje 34 urodziny, IG: antek.krolikowski

Antoni Królikowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA