Antek Królikowski jest głównym bohaterem toczącej się od 2022 roku dramy z jego żoną Joanną Opozdą, którą zdradził z sąsiadką, gdy była w ciąży z ich synem. Po narodzinach Vincenta para się rozstała i od tamtej pory walczą ze sobą o rozwód oraz niepłacone przez aktora alimenty. Od dwóch lat afera goniła aferę i nie było niemal dnia, by ex-para nie przerzucała się oskarżeniami i screenami w mediach społecznościowych.

Antek Królikowski zabiera głos po swoich LICZNYCH AFERACH! „Życie nauczyło mnie pokory”

Jakiś czas później Królikowski przestał nawet kryć się ze swoją nową partnerką Izabelą, dla której porzucił żonę i syna, coraz chętniej publikując z nią wspólne zdjęcia i zabierając ją na ścianki. To wszystko jednak niespodziewanie ustało, a Antek w sierpniu 2023 roku zniknął z mediów społecznościowych. W tym samym czasie zaczęto spekulować o kryzysie w jego nowym związku lub rozstaniu z ukochaną.

W listopadzie Królikowski powrócił, jednak od tamtej pory jego Instagram składał się głównie ze zdjęć do serialu „Uroczystko”, w którym gra jedną z głównych ról oraz innych dokonań zawodowych. Jednocześnie fani zachodzili w głowę, czy plotki o rozstaniu z Izabelą są prawdą.

Antek Królikowski ROZSTAŁ SIĘ z Izabelą?! „Mają teraz trudny czas”

Antek Królikowski na nowym zdjęciu z ukochaną Izabelą. Fani odetchnęli z ulgą

Teraz na Instagramie Królikowskiego pojawiło się nowe zdjęcie. Tym razem zdecydował się w końcu uspokoić swoich obserwatorów i wrzucił wspólne zdjęcie z Izabelą. Na fotce para razem z psem trzymanym przez Antka na smyczy pozuje na molo nad jeziorem.

Pocztówka z Uroczyska – napisał aktor, nawiązując do nowego serialu, w którym gra.

Choć w komentarzach nie zabrakło wielu komplementów pod adresem Izy i Antka, znaleźli się również internauci, którzy po raz kolejny znaleźli sobie powód, by krytykować aktora. Tym razem poszło o… jego buty:

  • Ale buciki to by pan wyczyścił
  • Panie Antku proszę zmienić image, bo obecny jest roboczy i nadaje się tylko do pralki. Nie przystoi takiemu dżentelmenowi nawet stać koło takiej ładnej i szykownej pani

Cieszycie się, że para znów wrzuca wspólne zdjęcia?

IG: antek.krolikowski

Ujawniono ZAROBKI Antka Królikowskiego podczas rozprawy sądowej!

pasekkozak

scena z: Antoni Królikowski, Karolina Chapko, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, Karolina Chapko, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Antoni Królikowski pozuje z Izabelą

Antoni Królikowski pozuje z Izabelą

scena z: Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , Antoni Królikowski z Izabelą na oficjalnym ważeniu zawodników Fight Club 2, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , Antoni Królikowski z Izabelą na oficjalnym ważeniu zawodników Fight Club 2, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA