Joanna Opozda w 2022 roku urodziła synka Vincenta i rozstała się z Antkiem Królikowskim, gdy na jaw zaczęły wychodzić zdrady, których aktor miał się dopuścić za plecami żony. Choć przez cały ten czas Joanna Opozda nie chciała komentować statusu swojego związku, wkrótce pojawiły się nieoficjalne informacje, że para szykuje się do rozwodu.

Jakiś czas później Opozda zaczęła coraz bardziej otwierać się w temacie Królikowskiego i pożaliła, że ten nie spełnia swoich ojcowskich obowiązków względem Vincenta – aktorka nie mogła liczyć ani na jego pomoc ani na wsparcie finansowe, dlatego zaczęła walkę o alimenty. W lipcu aktorka zdradziła, że sprawą zajął się komornik:

Sąd przyznał alimenty, których Antek dalej nie płaci, więc aktualnie sprawą zajmuje się komornik

Jednocześnie Antek Królikowski żalił się, że komornik zajął jego konta, zabezpieczając „pięciocyfrową kwotę” i zapewniał, że od początku robił przelewy dla żony na utrzymanie Vincenta. Opozda miała jednak inne zdanie w temacie:

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? O prawdziwym życiu nie masz pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza – napisała w odpowiedzi Joanna.

Antek Królikowski przedstawił LISTĘ ŻĄDAŃ. „Chciałbym móc być PRAWDZIWYM ojcem”

Antek Królikowski uchyla się od płacenia alimentów na Vincenta. Sprawą zajęła się prokuratura

Teraz jak donosi Super Express, sprawą ustanowionych przez sąd alimentów zajęła się prokuratura, ponieważ Antek Królikowski nadal uchyla się od płacenia. Aktorowi może grozić nawet więzienie!

Uprzejmie informuję, że postępowanie dotyczy przestępstwa niealimentacji (tj. czynu z art. 209 par. 1 k.k.). Czyn z art. 209 par. 1 k.k. zagrożony jest grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 1 roku – przekazała Super Expressowi Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Joanna Opozda nie skomentowała sytuacji, ale bliski przyjaciel z jej otoczenia wyznał, że jest już bardzo zmęczona tą przepychanką:

Asia chciałaby mieć to wszystko za sobą. Jest już zmęczona całą sytuacją związaną z Antkiem i tym, jak on podchodzi do ojcostwa. Zabolało ją, kiedy przeczytała, że chciałby naprzemiennej opieki nad Vincentem, podczas gdy cały ciężar wychowania i utrzymania chłopca spoczywa na niej. Czara goryczy przelała się, kiedy podczas ostatniej choroby Vincenta nie mogła liczyć na Antka.

Czy będzie jakiś komentarz ze strony Antka?

Antek Królikowski NIE WYTRZYMAŁ! Oskarża Joannę Opozdę: „przelała z naszego WSPÓLNEGO konta WSZYSTKIE OSZCZĘDNOŚCI”

pasekkozak