Antoni Królikowski (31 l.) i Joanna Opozda (32 l.) dwa miesiące temu się rozstali. Aktorka tuż po świętach poinformowała, że nie są już razem. Zrobiła krótką przerwę na Instagramie i powróciła z wakacyjnymi fotkami z Madagaskaru. Może to świadczyć, że bardzo musiała przeżyć rozstanie z aktorem.

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem?

Wyszło na jaw, KTO robi seksowne zdjęcia Joannie Opoździe na Madagaskarze

Okazuje się, że ich związek nie już tylko przeszłością.  Jak dowiedział się „Pudelek”, podobno Królikowski jest widywany pod blokiem Asi i próbuje jeszcze uratować związek.

Przyjeżdża do Asi z kwiatami. Wygląda na zgaszonego i skruszonego. Widać, że błaga ją o wybaczenie – podaje źródło „Pudelkowi”.

Czytamy, że Antek jest widywany na osiedlu z psem Joasi, którą sąsiedzi wręcz uwielbiają.

To bardzo miła dziewczyna, zawsze mówi „dzień dobry”. No i sprząta kupy po swoim psie, czego nie można powiedzieć o Antku – zdradza informator.

Joanna Opozda po ROZSTANIU z Królikowskim wypoczywa na Madagaskarze

Po rozstaniu można było zauważyć, że lubi posty Opozdy. Co więcej, para wciąż obserwuje się wzajemnie na Instagramie, nie usunęli również wspólnych zdjęć, a to zazwyczaj dzieje się po rozstaniach w show-biznesie. Jak pisał jeden z portali plotkarskich, ponoć przyczyną ich zerwania było to, że Antek nie zapomniał o jednej z byłych dziewczyn.

Antek Królikowski w ten sposób odniósł się do rozstania z Joanną Opozdą

Joanna Opozda, Antek Królikowski w objęciach

Joanna Opozda, Antek Królikowski/fot. Instagram/asiaopozda

Joanna Opozda i Antek Królikowski - aktorka w seksownej mini

Joanna Opozda, Antek Królikowski/fot. AKPA

Joanna Opozda, Antoni Królikowski na evencie

Joanna Opozda, Antoni Królikowski. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA