Ariel Winter (21 l.) , znana fanom serialu Współczesna rodzina z roli Alex Dunphy, 18. urodziny uczciła wizytą w klinice chirurgii plastycznej. Nastolatka wykorzystała moment uzyskania pełnoletności i zmniejszyła swój obfity biust. Po zabiegu Ariel odetchnęła z ulgą.

Ariel Winter za nic nie weźmie do ust TEGO napoju

Przed operacją dziewczyna miała przez duże piersi sporo kłopotów. Ponętny biust okazał się być ciężarem ponad siły drobnej, mierzącej 1,55 cm aktorki. Kręgosłup odmawiał posłuszeństwa, gdy Ariel prężyła swe kobiece kształty. Po zabiegu Ariel mogła w końcu zacząć biegać i ćwiczyć bez bólu.

Mimo że zmniejszony, biust Winter wciąż jest okazały. Zdarza się, że pozbawiony stanika robi, co chce.

Ariel Winter przyłapana przez paparazzi na parkingu – jedna pierś wyskoczyła z topu

Tak było w ostatnią sobotę. Ariel wybrała się ze znajomymi na nocny seans horrorów. Na parkingu na Ariel czekali paparazzi. Szybka sesja zakończyła się mega wpadką. Ubrana w czarny, bardzo skąpy top z króliczkiem Playboya Ariel nie zauważyła, że jedna z jej piersi wymknęła się spod kontroli i wyjrzała spod ciasnego topu.

Wpadka Katarzyny Cerekwickiej -wiatr podwiał jej sukienkę i odsłonił MAŁO SEKSOWNĄ bieliznę

A może tak miało być?

Ups! Ariel Winter zaliczyła wpadkę – jej pierś nie zmieściła się w topie, fot. Marksman/ Snorlax / MEGA / Mega Agency / Forum

Ariel Winter w za małym topie, fot. Marksman/ Snorlax / MEGA / Mega Agency / Forum