34-letni Armie Hammer stał się gwiazdą jednego z największych skandali ostatnich miesięcy. Aktor znany z takich hitów kinowych jak „The social network” i „Tamte dni, tamte noce”, właśnie zgłosił się do kliniki odwykowej, gdzie będzie walczyć z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i seksu. Jednak jak do tego doszło?

Ta decyzja została podjęta po miesiącach kontrowersji, które rozpoczęła fala wycieków wiadomości prywatnych i odkryciu tajnego konta instagramowego aktora. Aktor romansował z niezliczoną ilością kobiet, które namawiał nie tylko do wspólnego zażywania narkotyków, ale i kontrowersyjnego seksu.

Armie Hammer zrobił nawet TO. Kolejne wyznania byłej dziewczyny

Niektóre wiadomości wspominały o sado-maso, kanibalizmie i gwałtach. W tamtym czasie dla fanów nie było jasne, ile z tego to perwersyjne fantazje seksualne, a ile przemoc seksualna. Od tego czasu sporo się wyszło na temat pozornie grzecznego aktorka, męża i ojca.

„On jest jak czołg czy coś takiego. Ma 196 cm wzrostu, więc może dosłownie wypić butelkę wódki i jej nie poczuć. Jego tolerancja jest szalenie wysoka na wszystko – to znaczy, może zjeść 5 Big Maców i nie czuć się źle. Dużo pije i pali trawkę… To znaczy, nie ma narkotyku, którego by nie zażył”, wypowiedziała się ostatnio jedna z bliskich mu osób.

Była dziewczyna Armiego Hammera wyznała w rozmowie z magazynem Vanity Fair, że widziała, jak rano potrafił wziąć kwas (narkotyk), a później tego samego dnia wypić 8 piw i 4 drinki z martini i wdać się z nią w kłótnie. Pewna kobieta oskarżyła go o gwałt, do którego miało dojść w 2017 roku, kiedy byli jeszcze parą… W jego obronie staje wiele osób, jeden z przyjaciół wyznał,

„Wszyscy patrzą na Armiego myśląc, że miał uprzywilejowane życie – a to musi oznaczać, że w jego młodości nie było żadnych problemów i wszystko było wspaniałe. Ale niekoniecznie tak się dzieje. Tylko dlatego, że pochodzisz z dobrego fomu, w którym zasoby finansowe są obfite, nie oznacza, że ​​życie nie jest pozbawione problemów.

Armie Hammer nie odpowiada w mediach, z których zniknął całkowicie. Jednak jego prawnik w oficjalnym oświadczeniu powiedział, że wszystkie jego interakcje z kobietami były „całkowicie zgodne, przedyskutowane i uzgodnione z wyprzedzeniem oraz doszło do nich za obopólną zgodą”. Ciekawi nas jak potoczą się dalsze losy wschodzącej gwiazdy Hollywood.