Armie Hammer (36 l.) w końcu przerywa milczenie w sprawie zarzutów o niewłaściwe zachowanie i gwałt, przyznając w swoim pierwszym wywiadzie od czasu wybuchu skandalu, że rozważał samobójstwo z powodu tej całej sytuacji.

Armie Hammer pierwszy raz widziany od czasu przedwczesnej śmierci ojca

Po prostu wyszedłem do oceanu i wypłynąłem tak daleko, jak tylko mogłem, i miałem nadzieję, że albo utonę, albo zostane potrącony przez łódź, albo zjedzony przez rekina […] Wtedy zdałem sobie sprawę, że moje dzieci wciąż są na brzegu i że nie mogę zrobić tego moim dzieciom, wyznał.

Oprócz próby samobójczej, Armie Hammer wciąż zaprzecza oskarżeniom o gwałt czy kanibalizm, „Ten rzekomy gwałt był sceną, która była jej pomysłem”.

Armie Hammer zaprzecza plotkom o gwałcie

Zaplanowała wszystkie szczegóły, aż do tego detalu, w którym Starbucksie ją zobaczę, jak pójdę za nią do domu, jak jej frontowe drzwi będą otwarte, a ja wejdę i zaangażujemy się w tak zwaną „scenę bez zgody za zgodą”, dodał Armie Hammer.

Zobaczcie wstrząsający trailer dokumentu o Armiem Hammerze

Gwiazda dalej stwierdziła, że „scena” wydarzyła się tylko raz i że Effie (pseudonim rzekomej ofiary), wprowadziła go w praktykę. Powiedział również, że rozmawiał z żoną o romansie po tym, jak „Effie” zagroziła, że powie jego żonie, z którą jest teraz w separacji.