Armie Hammer (35 l.) próbuje wrócić do „nowej normalności” po tym, jak spędził większość 2021 roku na odwyku. Aktor właśnie wyszedł z prywatnej placówki, gdzie uczył się walczyć z uzależnieniem, jednak wciąż czekają go sprawy o szokującą przemoc wobec kobiet i kanibalistyczne uzależnienie od seksu.

Armie jest poza ośrodkiem leczenia, w którym spędził prawie 9 miesięcy […] Ma się naprawdę dobrze i to wspaniała wiadomość dla jego rodziny. Wrócił na Kajmany – powiedziała dziennikowi The Sun bliska aktorowi osoba.

Armie Hammer uratuje swoją karierę?

Armie Hammer: „Ma 196 cm wzrostu, może wypić butelkę wódki i nic nie poczuć”

Armie Hammer, wnuk multimilionera Armanda Hammera, zagrał główną rolę w broadwayowskiej wersji „Straight White Men” w 2018 roku, ale jego kariera wystrzeliła do góry po rolach w takich hitach jak: „Tamte dni, tamte noce”, „Kryptonim U.N.C.L.E”, czy „Rebecca” z 2020 roku. Jednak z powodu zgłaszanych problemów związanych z seksem, narkotykami i alkoholem wszystko zaczęło iść w złym kierunku.

31 maja zgłosił się do ośrodka leczenia na Florydzie, po tym jak do mediów wypłynęły informacje o jego fetyszach, a także kontrowersyjne, prywatne konto na Instagramie z nieprzyzwoitymi treściami.

Armie Hammer zrobił nawet TO. Kolejne wyznania byłej dziewczyny

Armie Hammer pozostaje w toku dochodzenia w Los Angeles w związku z szokującymi zarzutami, że podczas seksu okazywał gwałtowne, a nawet kanibalistyczne popędy. Była kochanka, nazywana ze względów bezpieczeństwa Effie, twierdził, że Hammer:

Wykorzystywał ją psychicznie, emocjonalnie i seksualnie podczas ich czteroletniego związku – donosi The Sun.

Armie Hammer pisał do swoich partnerek wiadomości typu, „Chcę pić twoją krew”, czy „tak cię pragnę, że zjem cię całą”. Jesteśmy ciekawi, jak dalej potoczy się sprawa aktora, którego kariera dopiero wschodziła.

SZOK! Kolejna ofiara Amriego Hammera zabrała głos. Aktor chciał zjeść jej ŻEBRO!?