Armie Hammer (36 l.) został właśnie zauważony po raz pierwszy od śmierci swojego ojca biznesmena Michaela Armanda Hammera w wieku 67 lat po długiej walce z rakiem. Zniesławiony gwiazdor wyglądał ponuro, idąc pieszo przez swoją dzielnicę Venice.

Niestety dziś Armie Hammer, niegdyś należący do hollywoodzkiej elity, obecnie zmaga się z uzależnieniem w centrum kilku skandali.

Dawno niewidziany Armie Hammer sfotografowany po rundce golfa

Armie Hammer nie skomentował jeszcze publicznie śmierci ojca, chociaż przedstawiciel rodziny potwierdził tę wiadomość w ostatni wtorek. Ojciec Hammera, który pracował w bankowości inwestycyjnej przed przejęciem rodzinnej firmy Occidental Petroleum, zmarł w minioną niedzielę.

Michael Hammer zmarł po długiej, ciężkiej walce z rakiem. Jest teraz w pokoju, można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu.

Armie Hammer po śmierci ojca

Michael Armand Hammer, który też miał ponoć wiele na sumieniu, pozostawił po sobie żonę Misty. A także byłą żonę w Dru Ann Mobley, matkę Armiego i Viktora. Para rozwiodła się w 2012 roku po 27 latach małżeństwa.

Już jest! Szokujący dokument o Armiem Hammerze

Ojciec aktorka podobno odziedziczył fortunę wartą 40 milionów dolarów od swojego zmarłego dziadka, przemysłowca Armanda Hammera, który prowadził firmę aż do śmierci w 1990 roku.

Źródło w tamtym czasie powiedziało, że Armie pracuje, ponieważ „potrzebuje pieniędzy”, ponieważ jego ojciec „już mu nie pomoże i został odcięty”. Ponadto Armie znalazł się w centrum śledztwa policyjnego, kiedy pewna kobieta stwierdziła, że ​​aktor „brutalnie ją zgwałcił”.