Armie Hammer z jednego z najbardziej pożądanych aktorów Hollywood stał się bohaterem głośnego skandalu, który może skutecznie pogrzebać jego karierę. W zasadzie każdego dnia pojawiają się nowe doniesienia o nadużyciach wobec dziewczyn spotykających się z przystojnym gwiazdorem. Najnowsze z nich raczej nie podratują zrujnowanej reputacji Hammera.

SZOK! Kolejna ofiara Amriego Hammera zabrała głos. Aktor chciał zjeść jej ŻEBRO!?

Armie Hammer – byłe dziewczyny

Pośród udostępnianych przez byłe kochanki wiadomości, w których Armie Hammer wyrażał chęć zjedzenia żeber swoich kochanek, czy obcięcia im palców i noszenia ich w portfelu, znalazły się też oskarżenia o rozpowszechnianie zdjęć dziewczyn bez ich wiedzy i pozwolenia.

Paige Lorenze, która spotykała się  z aktorem do połowy grudnia. Modelka ze szczegółami opisała, jak Hammer miał celowo zranić ją nożem, a następnie zlizywać krew sączącą się z rany.

Ellen DeGeneres była MOLESTOWANA przez OJCZYMA jako nastolatka – jej matka komentuje dramat córki

Gdzie mam wyciąć literę „A” – miał zapytać Armie. – Zanim zdążyłam to zrozumieć, wbił czubek kuchennego noża tuż nad moją waginą. Ból był nie do wytrzymania, ale nie chciałam pokazać, że jestem słaba. Następnie powiedział, że cięcie nie było wystarczająco głębokie, mimo że miało około cala – cały czubek ostrza. Powiedział, że chce zebrać nóż kuchenny, aby je powiększyć, ale gdy zaczęło krwawić, zaczął to  lizać. Trwało to kilka minut – wyznała Paige.

Zdaniem byłej dziewczyny Hammera, aktor miał podzielić się jej nagimi zdjęciami ze swoimi znajomymi. Lorenze ogłosiła to w na swoim Twitterze, publikując zrzuty ekranu, mające świadczyć o przekazywaniu przez Armiego nagich fotografii Paige.

Armie Hammer udostępniał w sieci moje zdjęcia, o których istnieniu nawet nie wiedziałam. Bez mojej wiedzy i zgody – napisała na Twitterze modelka. – Obrzydliwe, gwałcące i szczerze nieakceptowane – zakończyła.

Myślicie, że Armie wreszcie ustosunkuje się to tych zarzutów?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @exposingah_

Armie Hammer na ściance

Armie Hammer, fot. Image Press / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Armie Hammer z żoną

Armie Hammer z byłą żoną, fot. NEMO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum