36-letnia Ashley Tisdale znana przede wszystkim z kultowego już „High School Musical” to aktorka, która idąc zgodnie z trendami, stara się być bardziej naturalna. Często na swoje social media wrzuca zdjęcia bez makijażu, czy stories z codziennego życia w dresach z dzieciakami.

Ashley Tisdale została mamą!

Ashley Tisdale pokazała piersi po usunięciu implantów

Ostatnio jednak opublikowała swoje selfie, na którym prezentuje z dumą swój biust. Biust niedługo po porodzie dziecka i rok po usunięciu implantów. Tak, Ashley Tisdale długo płynęła na fali Hollywoodzkiej doskonałości i nie stroniła od zabiegów medycyny estetycznej, takich jak wypełniacze i powiększanie ust, do tego doczepy włosów, operacyjna korekta nosa i rzeczone już wcześniej, implanty piersi.

Powrót do naturalności?

„Lata temu przeszłam operację powiększania piersi. Przed operacją ciągle czułam, że moje ciało jest niewystarczające, że ta zmiana sprawi, że poczuję się bardziej zdrowa i bezpieczna. I przez krótki czas… tak było. Ale stopniowo zaczęłam zmagać się z drobnymi problemami zdrowotnymi – nadwrażliwością pokarmową, a także problemami jelitowymi, które, jak sądziłam, mogą być spowodowane przez moje implanty. Tak więc ostatniej zimy zdecydowałam się na ich usunięcie” – komentowała jedno ze swoich zdjęć.

Ashley Tisdale pokazała piersi po usunięciu implantów fot. Instagram

Powiększanie piersi wciąż #1

Podobno Ashley Tisdale nie jest odosobniona, są przypadki, że kobiety uważają, że ich implanty piersi mogą mieć negatywny wpływ na ich ciało i ogólny stan zdrowia. Chociaż nie ma wystarczających dowodów, aby w pełni poprzeć te twierdzenia, podejmowane są coraz większe wysiłki, aby upewnić się, że pacjentki są dobrze poinformowane przed podjęciem decyzji o powiększeniu piersi.

Na całym świecie podjęto środki, by edukować pacjentów na temat potencjalnych zagrożeń związanych z zabiegiem chirurgicznym i urządzeniami medycznymi. Mimo wielu obostrzeń i plotek, zabieg augmentacji biustu jest wciąż najpopularniejszym zabiegiem wykonywanym przez chirurgów plastycznych na świecie.

Ashley Tisdale przyłapana tuż przed PORODEM. Brzuszek ma już ogromny

Pytanie do eksperta

W związku z tym zapytaliśmy chirurga plastycznego dra Piotra Turkowskiego z kliniki OT.CO, co sądzi na ten temat, jako profesjonalista.

„Zabieg powiększania biustu jest wciąż najpopularniejszy i swojej karierze nie spotkałem się z opinią Pacjentek, jakoby miały one negatywny wpływ na stan zdrowia ich organizmu. Nie można jednak wykluczyć, że mogą zdarzyć się i takie przypadki, o których wspomina aktorka Ashley Tisdale. Usuwać implanty można zarówno ze względów prywatnych preferencji jak i ze względów zdrowotnych. Jednak należy pamiętać, że po ich usunięciu skóra traci objętość i w niektórych przypadkach wymaga to dodatkowej plastyki piersi, albo zastosowania zabiegów obkurczających tkanki. Jeśli pacjentka chce uzyskać bardziej naturalny wygląd często po prostu zmieniamy wielkość implantu na mniejszy”.

Ashley Tisdale w ciąży

Ashley Tisdale w ciąży fot. Backgrid USA / Forum