Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) po śmierci męża nie pracowała i zrobiła sobie przerwę od mediów. W pierwszym wywiadzie po stracie ukochanego przyznała, że nie widzi się na razie w telewizji, a już na pewno nie w programach rozrywkowych.

Agnieszka Woźniak-Starak zaabsorbowana przygotowaniami do ŚLUBU

Audycja Agnieszki Woźniak-Starak zawieszona!

Na początku marca dziennikarka wróciła do pracy. Tak, jak mówiła postawiła nie na telewizję, a na radio, gdzie dostała swoją audycję – Life Balance. Dziennikarka podczas audycji ma ze swoimi gośćmi „szukać życiowego balansu”. Za nami dopiero zaledwie kilka audycji, a już szykują się duże zmiany. Jak można się domyślić, przez koronawirusa. Dzisiejsza audycja została odwołana.

Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio – napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak teraz wyglądają jej poranki. Zaapelowała do fanów (WIDEO)

Dziennikarka nie chce jednak całkowicie rezygnować z audycji, dlatego szuka rozwiązania w związku z zaistniałą sytuacją. Poinformowała, że audycja będzie transmitowana, jednak w zmienionej formie, by nie narażać bezpieczeństwa zapraszanych do radia osób.

Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali – wyjaśniła.

View this post on Instagram

Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio 🙏 Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali. Codziennie słyszymy tyle złych informacji, że zwłaszcza teraz warto mówić o dobrej energii, której też nie brakuje. I pomyślałam, że możecie mi w tym pomóc. Na pewno ktoś z Was zna kogoś, kto zna kogoś… 🙏🙃 Na to liczę! Podrzucajcie pomysły na moim stories i do usłyszenia za tydzień o 16:00 w @newonce_radio 🎧

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Woźniak-Starak i Magdalena Boczarska wspominają Piotra: „Ej, jesteś ziom, zrobimy ten film”

Agnieszka Woźniak-Starak już dawno nie była tak RADOSNA. Próbuje zrobić selfie ze swoimi psami

Jerzy Starak pomoże w walce z koronawirusem. Przekaże szpitalom respiratory

Agnieszka Woźniak-Starak na ściance

fot. Akpa

Agnieszka Woźniak-Starak na ściance

fot. Akpa