O kontrowersyjnej okładce magazynu Dazed And Confused zakazanej w kilku krajach pisaliśmy już wczoraj.

Oczywiście wywołująca krytykę okładka jedynie zwiększyła zainteresowanie zawartością magazynu, zwłaszcza wywiadem z raperką, która nie owija w bawełnę, tylko prosto z mostu opowiada o swoim życiu.

Między innymi o ciężkim dzieciństwie z matką, która znęcała się nad dziećmi fizycznie i psychicznie.

Dramat Azaelii i jej rodzeństwa zaczął się po śmierci ojca, który przegrał walkę z rakiem. Raperka miała wtedy dwa lata.

Po jego śmierci matka stała się naprawdę agresywna – wspomina dziewczyna. – Znęcała się nad nami fizycznie i słownie.

Biła mnie i siostrę kijem do baseballa, waliła naszymi głowami o ścianę. W kółko powtarzała, że jestem brzydka – snuje swoją historię Banks.

Pamiętam, jak raz wyrzuciła całe jedzenie z lodówki, tak, żebyśmy nie miały co zjeść – mówi Azaelia. – Miałam okropne dzieciństwo, dorastałam wychowywana przez osobę, która ciągle wrzeszczała i biła.

Na szczęście nigdy nie miała problemu z narkotykami czy alkoholem. Jej dom był czysty, ona zawsze miała ułożone włosy, miałyśmy zapewnione jedzenie i inne rzeczy – dodaje piosenkarka.

Azaelia wyznała niedawno, że jest biseksualna. W rozmowie z Dazed & Confused dodała jeszcze, że wcześnie zaczęła myśleć o seksie:

Chciałam być dotykana, wiesz? Chciałam seksu. A że moja mama ciągle pracowała, nie było nikogo, kto by mi tego zabronił – wyznała raperka.