Aleksander Baron, były chłopak Blanki Lipińskiej i obecny chłopak Sandry Kubickiej ma całkiem znaną rodzinę. Jego brat gra z Wojtkiem Mazolewskim w zespole jazzowym Pink Freud, jego tata jest wybitnym saksofonistą, a jego babcia, urodzona we Lwowie, Marlena Milwiw była znaną aktorką.

Baron przygotował dla Sandry Kubickiej noc na bezludnej wyspie. Tak modelka świętowała 28 urodziny!

Babcia Barona o Sandrze Kubickiej

W lipcu ubiegłego roku okazało się, że babcia Barona, Marlena Milwiw zamieszkała w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Miejsce to jest wyjątkowe, bo mieści pod sobą samych artystów między innymi: Zofia Kucówna, Andrzej Szopa, czy Jerzy Połomski.

Wówczas jedna z mieszkanek Skolimowa przekazała „Super Expressowi„, że Aleksander Baron często odwiedza swoją babcię: „Pan Baron często odwiedza swoją babcię. To lubiany muzyk”.

Związek Sandry Kubickiej i Barona przechodzi KRYZYS? Zebraliśmy wszystkie dowody, że coś jest nie tak!

Marlena Milwiw-Baron w rozmowie z Moniką Tumińską, prowadzącą program „Gwiazdy w Skolimowie” w SuperExpressie opowiedziała o wnuku Baronie. Okazuje się, że poznała już jego nową partnerkę:

Czekam i czekam i doczekać się nie mogę (red. na wnuki). Ale powiedział: „Babciu spokojnie, kawaleria w odwodzie czuwa” – mówi babcia gitarzysty.

Prowadząca reportaż zauważa, że Baron jest obecnie zakochany w Sandrze Kubickiej, wiec może niedługo się pojawią. Pani Marlena właśnie na to liczy:

No też liczę na tę Sandrę, uroczą zresztą dziewczynę (…) mądra – podkreśla babcia Alka.

Fot. SuperExpress/program „Gwiazdy w Skolimowie”.

Monika Tumińska zauważa, że prawnuki ze strony Aleksandra będą na pewno ładne.

Uuu strach się bać, co to będą za osobniki – odpowiada pani Marlena.

Sandra Kubicka zabiera głos ws. rozstania z Baronem. A jednak?!

Fot. SuperExpress/program „Gwiazdy w Skolimowie”.

 

Baron już zdążył przedstawić babci swoją ukochaną. Okazuje się, że całkiem często się widują:

No oczywiście. Mnóstwo czasu spędziłyśmy razem: święta i jak Aleksander ma możliwość, to tutaj jest taki park niedaleko, bardzo dobry i tam jeździliśmy na obiady – zdradza babcia Barona.

Fot. SuperExpress/program „Gwiazdy w Skolimowie”.

Baron, Sandra Kubicka, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA