Bachleda Curuś wraca na plan zdjęciowy do Nowego Jorku
Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski i podczas festiwalu Open`er opowiedziała Onetowi o swoich planach.
Okazuje się, że jest to pierwsza wizyta aktorki w ojczyźnie od ponad pół roku.
– Rok temu większość mojego czasu spędziłam w Polsce, a w tym roku jest to moja pierwsza wizyta po sylwestrze – powiedziała Alicja.
Jej kariera nabiera tempa, więc wizyta w kraju będzie krótka.
– Pod koniec tego miesiąca będę musiała wrócić do Stanów, żeby zacząć kręcić film w Nowym Jorku. Nic więcej nie mówię, bo jeszcze wszystko nie jest sfinalizowane, ale takie są plany – uchyliła rąbka tajemnicy aktorka.
Życzymy powodzenia i niecierpliwie czekamy na efekty pracy.

gość, 09-07-13, 15:03 napisał(a):to bedzie rola jej zycia! zagra konia w filmie animowanym.TAK!)))) LOL
Błagam… jaką ona robi karierę? Ktoś widział jakiś film z jej udziałem ostatnio? Jest znana z tego, ze ma dziecko z Farellem i zawsze pracuje przy projektach o których potem nikt nie usłyszy
TO ONA JUŻ ZDROWA JEST ?
“na razie nie mogę zdradzać szczegółow” czyli nic sie nie dzieje w jej życiu zawodowym, ale udaje, że robi karierę 😀
Kochana Alicja.
Jak nie? Najdłuższa twarz to żona Żebrowskiego!!!
Zapowiedzi o jej wielkiej karierze nabierajacej tempa slychac od kilku lat – filmu przyzwoitego jak na razie nie ma!!!!
gość, 09-07-13, 13:39 napisał(a):gość, 09-07-13, 13:00 napisał(a):gość, 09-07-13, 12:22 napisał(a):ładna jest, ale ma strasznie pociągłą twarz, nie znam osoby o dłuższej twarzy zona zebrowskiegoooo ta to ma gębę jak kosę, coś obrzydliwego
życzę powodzenia, choć myślę, że kariery tam nie zrobi, tak jak i u nas nie zrobiła. Znana z tego, z kim ma syna, smutne
gość, 09-07-13, 12:44 napisał(a):Nie lubie jej. Chciala zrobic kariere przez ciaze, a to dla mnie jest obrzydliwe.Jasne ty byś z takim Farellem się nie zadała, gdyby nawet chciał ….;-)???????
to bedzie rola jej zycia! zagra konia w filmie animowanym.
Przestancie juz zachwycac sie jej kariera w Stanach, jej tam nikt nie zna z osiagniec zawodowych tylko z tego, ze byla kolejna kochanka lowelasa.
Powodzenia życzę we wszystkich sferach życia.
gość, 09-07-13, 13:00 napisał(a):gość, 09-07-13, 12:22 napisał(a):ładna jest, ale ma strasznie pociągłą twarz, nie znam osoby o dłuższej twarzy zona zebrowskiego
gość, 09-07-13, 11:37 napisał(a):gość, 09-07-13, 11:26 napisał(a):Ugly faceco ja bym dała żeby być taka brzydka jak ona ;)yhy. a na dodatek mieć tak fatalną figurę!
Piekna jest.
Nie lubie jej. Chciala zrobic kariere przez ciaze, a to dla mnie jest obrzydliwe.
gość, 09-07-13, 11:26 napisał(a):Ugly faceco ja bym dała żeby być taka brzydka jak ona 😉
gość, 09-07-13, 12:22 napisał(a):ładna jest, ale ma strasznie pociągłą twarz, nie znam osoby o dłuższej twarzy zona zebrowskiego
Ugly face
ładna jest, ale ma strasznie pociągłą twarz, nie znam osoby o dłuższej twarzy