Sandra Kubicka przez długi czas nie miała szczęścia w miłości, aż poznała muzyka z „Afromental” Aleksandra Barona i zdaje się, że nareszcie odnalazła stabilizację. Choć jeszcze jakiś czas temu krążyły plotki o kryzysie w ich związku, okazuje się, że wszystko jest w idealnym porządku, a Sandra i Alek wciąż są w sobie szaleńczo zakochani.

Sandra Kubicka WZIĘŁA ŚLUB?! „Sandra pokaż fotkę w sukni ślubnej!”

Sandra Kubicka świętuje urodziny na Malediwach

Kilka dni temu, kiedy media huczały od plotek o ich rozstaniu, para wsiadła w samolot i poleciała w ich ukochane miejsce, czyli Malediwy, aby świętować urodziny Sandry Kubickiej.

Uciekłam kolejny raz spędzić moje urodziny na Malediwach z @alekbaron. Razem zwiedziliśmy już spory kawałek świata, a na urodziny mamy taki zwyczaj, że zabieramy się na wycieczki. W tym roku gdy Alek spytał się mnie, gdzie chce polecieć na urodziny odpowiedziałam „znowu Malediwy.” Był w lekkim szoku, bo już tu byliśmy, a mieliśmy latać do miejsc, w których nas jeszcze nie było. Powiedziałam Malediwy, bo póki co, to było jedyne miejsce gdzie naprawdę wypoczęłam – przyznała Sandra.

W niedzielę modelka skończyła 28 lat. Z tej okazji nie zabrakło relacji na Instagramie ze świętowania urodzin na Malediwach. Wyjątkową niespodziankę przygotował dla swojej ukochanej Alek.

Sandra Kubicka zabiera głos ws. rozstania z Baronem. A jednak?!

Okazuje się, że muzyk przygotował dla modelki noc na bezludnej wyspie, czym Sandra oczywiście się pochwaliła:

Moje urodziny spędzam dziś tak. Popłynęliśmy na bezludną wyspę i pływaliśmy z żółwiami. Niesamowite, jak priorytety mi się zmieniły na przestrzeni lat. Kiedyś świętowałam urodziny hucznie, robiąc imprezy urodzinowe w trzech różnych krajach, a dziś płynę na wyspę, gdzie nie ma ludzi. Babcia Sandy wchodzi na wyższy poziom – napisała Sandra Kubicka.

Od modelki do businesswoman… Sto lat dla 28-letniej Sandry Kubickiej!

Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Baron, Sandra Kubicka, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA