Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner to najbardziej tajemnicza para. Media dowiedziały się o ich romansie na początku 2019 roku, że spotykają się od Sylwestra. Wywołali niemały szum w sieci, ponieważ dzieli ich 16 lat różnicy.

Bartosz Gelner potwierdził związek z Cielecką

Bartosz Gelner – to jego całował Kuba Wojewódzki (FOTO)

Rok temu pojawiły się informacje, że Magda i Bartosz się rozstali. Pierwsze insynuacje pojawiły się po gali Orłów, kiedy Cielecka pojawiła się bez partnera. Następnie  tygodnik „Na żywo” skontaktował się z osobą z otoczenia aktorki:

Magda i Bartosz nie są już parą. Przestali się dogadywać. Teraz oboje są sami – zdradziło źródło pary w tygodniku „Na żywo”.

Dwa miesiące później podobno mieli do siebie wrócić, a potwierdzili to paparazzi, kiedy ich przyłapali podczas wycieczki rowerowej.

Magdalena Cielecka po 15 latach znów ROZEBRAŁA się na okładce Elle

Aktor po raz pierwszy wspomniał o Magdalenie Cieleckiej w mediach. Pojawił się w reportażu „Dzień Dobry TVN” z cyklu „Światła na”. Zdradził przed kamerami, gdzie wpada do knajpy z aktorką:

Jak z Magdą krążymy po mieście na rowerach, to mamy taki system, że tu wpadamy (red. jedna z knajp przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie) – powiedział Gelner.

Magda Cielecka w Harper’s Bazaar: Zawsze mam oliwę, czosnek, makaron, tofu…