Basia Kurdej-Szatan zaliczyła modową wpadkę? (FOTO)
Jeszcze nie tak dawno, jak wiele młodych aktorek, stała z nadzieją na lepsze jutro w kolejce na castingu do jednej z reklam. Udało się! Odkąd Basia Kurdej-Szatan (29 l.) została twarzą jednej z sieci komórkowych, propozycje zawodowe zaczęły sypać się jak z rękawa. Dziś Basia może czuć się gwiazdą – gościła w show Kuby Wojewódzkiego, gra w teatrze i serialach, niedawno miała miejsce premiera komedii romantycznej z nią w roli głównej. Wielu ją kocha, ale są też tacy, którzy nie rozumieją jej fenomenu. Tak czy siak, kariera Basi rozwija się w zawrotnym tempie.
Wczoraj aktorka pojawiła się w mężem, Rafałem Szatanem, na X Gali Ogólnopolskiej Szlachetnej Paczki. Pozowała w obszernej beżowej sukience z koronkowymi wykończeniami. Dobrała do niej czarne botki i bardzo wzorzyste rajstopy. Gładkie byłyby lepszym rozwiązaniem> Kto wie, może Basi chodziło o taki pazur.
Najważniejsze, że uśmiechy nie schodziły z twarzy?




Ładnej we wszystkim ładnie
Super sukienka – rajstopy do zmiany!
Najważniejszą informacją z Gali Szlachetnej paczki są źle dobrane rajstopy Basi… a nie to, co tam robiła…
To była Gala Ogólnopolska XIV Edycji Projektu Szlachetnej Paczki, a nie X! Czepiacie się, że ktoś źle dobrał dodatek do stroju, a sami nie potraficie zebrać nawet dobrych informacji i piszecie z takimi błędami. WSTYD!
Ale ma zeza
Ale ma zeza
Ło matulu. Faktycznie wygląda co najmniej niekorzystnie.
wypaliło mi oczy! Ta kiecka, koszmarne rajstopy i straszny zegarek – majstersztyk!
To nie zegarek tylko plakietka imprezy … Nie znasz sie na rzeczy
Jak abazur lampy podlogowej
Ona jest w ciąży
SMRÓD Z OKOLIC KROCZA JEST JAK BROŃ MASOWEGO RAŻENIA.MYJCIE SIĘ KOBIETY I ZMIENIAJCIE BIELIZNĘ. RYBNY ,STERY ,ZGNIŁY SER – DLACZEGO TO ROBICIE OTOCZENIU ???
Wygląda jak korek
Ludzie trochę szacunku!jest ładną kobietą
Sukienka rewelacja – niestety cala reszta do zmiany..
[b]gość, 18-01-15, 23:02 napisał(a):[/b]Ona jest w ciążyCiąża ciążą ale tych rajtów nic nie tłumaczy:)Ale poza tym śliczna z niej dziewczyna.
[b]gość, 18-01-15, 17:51 napisał(a):[/b]Morda buldoga ,tępy wzrok i krzywe giry .O braku jakiegokolwiek talentu nie wspomnę…Nie można kulturalniej, tylko od razu wyzwiskami. Założe się, że ten komentarz napisała kobieta. Pochwal sie Ty swoją urodą i talentami.
Komentarze sa nienormalne po prostu brak slow
Morda buldoga ,tępy wzrok i krzywe giry .O braku jakiegokolwiek talentu nie wspomnę…
[b]gość, 18-01-15, 12:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-01-15, 11:50 napisał(a):[/b]W ciąży na bank, znowu szeroki strój i twarz pełniejsza. I dobrze, jak ma sie warunki i chęci to dwójka conajmniej :)jest w ciąży, brzuch odstaje. No chyba że aż tak się najadła kapusty gotując ze starym Chajzerem ;p[/quote]przecież on ma taką nalaną twarz bez widocznych rysów i duży brzuch
ona jest w ciąży
rajstopy z calzedoni bylyby spoko w innym zestawieniu to wina butow
ALE MORDA JAK MOPS Z ZESPOŁEM DOWNA.
wygląda jak chodząca lampa – no wiecie abażur na górze ze zdobioną nogą… (;
Ma oczy jak u mopsa, po bokach glowy. A rajstopy fajne ale nie do takich butow i sukienki.
WAM TO SIE NIKT NIE PODOBA ZAWSZE JREST JAKIES ALE..POKARZCIE SWOJE TWARZE SYLWETKE-OCENIMY TAK JAK WY OD GORY DO DOLU
beznadziejnie wyglada, bazarowy styl
Tw rajty sa okropne
Morda buldoga ,tępy wzrok i krzywe giry .O braku jakiegokolwiek talentu nie wspomnę…
Znowu promujecie beztalencia, jej gra jest na poziomie Cichopek
najgorsze to raczej te buty skracające nogi
a kiedy 0na nie popełniała wpadki modowej? zawsze jest słabo ubrana.
Masakra
ona jest w ciąży, dajcie jej spokój!!
[b]gość, 18-01-15, 11:50 napisał(a):[/b]W ciąży na bank, znowu szeroki strój i twarz pełniejsza. I dobrze, jak ma sie warunki i chęci to dwójka conajmniej :)jest w ciąży, brzuch odstaje. No chyba że aż tak się najadła kapusty gotując ze starym Chajzerem ;p
kabaretki….do kabaretu. Baśka, jesteś śliczna dziewczyna, ale za grosz gustu i wyczucia smaku. W iem, o gustach się nie dyskutuje. Ale są rzeczy (ciuchy, buty), które podobają się większości, ale i takie kóre większości się nie podobają – i ty je zawsze potrafisz wynaleźć i założyć na siebie…
Ona jest taka przaśna i pozbawiona gustu, że naprawdę ciężko się patrzy na kolejne jej “stylizacje”.
Fajny świniak
W ciąży na bank, znowu szeroki strój i twarz pełniejsza. I dobrze, jak ma sie warunki i chęci to dwójka conajmniej 🙂
Mąż ciasteczko, mogłaby go wciągnąć do show-biznesu, bo swietnie śpiewa
Mnie Tez sie wydaje, ze jest w ciazy
Fatalna moda na oversize. Kto w tym dobrze wygląda?
Ona jest w ciazy chyba