Beata Kozidrak pięć lat temu rozstała się z mężem Andrzejem Pietrasem. Gdy rany się już zagoiły, postanowili sprzedać luksusowy dom, w którym spędzili cudowne i romantyczne chwile. Media rozpisywały się, że gwiazda sprzedaje ogromny pałac zlokalizowany 5 km od centrum Lublina. Powierzchnia to, bagatela 800 mkw.

Jak mieszka Beata Kozidrak?

Ksiądz ostro o Kozidrak i Rodowicz: „Podstarzałe gwiazdeczki”. Piosenkarka z dystansem KOMENTUJE

Beata Kozidrak przeprosiła się pod Warszawę, aby być bliżej córki i wnuków. Kupiła ogromny dom, o którym opowiedziała w programie Gwiazdy prywatnie:

Wybierałam to miejsce przez kilka miesięcy. Czuję się tu bezpieczna. Dom ma 320 metrów, otaczam się w nim tylko złotem, bo pasował mi ten kolor. Na dole jest gościnny pokój, piwniczka winna, salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia – mówiła w programie Uli ChinczGwiazdy prywatnie.

Beata Kozidrak jest UZALEŻNIONA? Nigdzie się bez TEGO nie rusza!

Artystka planuje wydać swoją książkę. Na Instagramie pochwaliła się, że jest już ostatnia prosta do wydania książki. Przy okazji wrzuciła zdjęcie ze swojego domu, na którym widać przepiękny salon.

Przede mną ostatnie poprawki książki. Jestem na maxa podekscytowana – napisała Kozidrak

Widzimy na zdjęciu, że dom jest urządzony w królewskim stylu. Nie bez powodu Beata ma na sobie bluzkę z napisem „KRÓLOWA”. Piosenkarka ma dużą welurową sofę, stół z owocami, a obok wyjście na taras i ogród.

Beata Kozidrak sprzedaje dom! Zobaczcie, w jakich mieszkała LUKSUSACH

Beata Kozidrak na ściance

Beata Kozidrak/fot. AKPA

Beata Kozidrak. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Beata Kozidrak, SK. Fot. Baranowski/AKPA