Robi się gorąco, coraz goręcej! Ben Affleck został właśnie przyłapany podczas przeglądania pierścionków zaręczynowych w Century City w Kalifornii. Towarzyszyli mu jego matka Sam i 9-letni syn Samuel. Oczywiście przeglądał ofertę słynnego Tiffany’s.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na uroczej randce z dzieciakami. Zabójcze szpilki i sukienka gwiazdy

Mamy dla niego pomysł! Kanarkowy kilkudziesięciokaratowy diament z kampanii Tifanny’s, który nosi na palcu Beyonce, na pewno by się nadał. To tylko kilkadziesiąt milionów dolarów (może kilkaset?).

Beyoncé w ponad 128 karatowej brylantowej kolii

Za pierwszym razem Ben Affleck oświadczył się Jennifer Lopez z listopadzie 2002 roku. Wtedy postawił na doskonały 6,1-karatowy różowy diament od Harry’ego Winstona, który podobno kosztował 2,5 miliona dolarów. Co wybierze tym razem?

Ben Affleck szuka pierścionka dla J.Lo? / Backgrid USA / Forum

Wtedy Ben Affleck i Jennifer Lopez postanowili odłożyć w czasie zaślubiny i przenieść je na połowę 2003 roku. Mówili ówcześnie, że to ze względu na zbyt wielkie zainteresowanie mediów, które nie pozwoliłoby im przeżyć we względnym spokoju tego dnia.

„Kiedy poważnie zastanawialiśmy się nad zatrudnieniem 3 różnych par sobowtórów >wabiących narzeczonych< w 3 różnych lokalizacjach… zdaliśmy sobie sprawę, że coś jest nie tak”, wyznała para ponad dekadę temu.

Jennifer Lopez zwariowała na punkcie Bena Afflecka. Zdjęcia ich czułego pożegnania obiegły świat

W 2004 roku, Jennifer Lopez postanowiła rozstać się z Benem. Jak już wszyscy zapewne wiedzą, para powróciła do siebie w kwietniu 2021, zaledwie 2 miesiące po tym, jak J.Lo zakończyła swój dwuletni związek z byłym sportowcem Alexem Rodriguezem.

Jennifer Lopez i Ben Affleck z dziećmi fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck na randce fot. Backgrid USA / Forum