Szok! Paparazzi sfotografowali Bena Afflecka (51 l.) bez obrączki na palcu. To tylko potwierdza plotki, że on i jego żona Jennifer Lopez są w trudnej sytuacji?

Ben Affleck i Jennifer Lopez mieszkają w oddzielnych domach?

Fotoreporterzy sfotografowali aktorka bez obrączki, gdy pojawił się w szkole swojej córki z kwiatami, gdzie odbywał się szkolny recital z jej udziałem. Jennifer Lopez z Emme były również obecne. 24 godziny wcześniej Ben Affleck widziany był jeszcze z obrączką. Nie jest jasne, co wydarzyło się w ciągu tej doby, co skłoniło Afflecka do jej zdjęcia.

Jennifer Lopez (54 l.) natomiast widziano, gdy w piątek wychodziła na trening taneczny, mając na serdecznym palcu pierścionek. Zaś wiadome jest, że oboje poszukują nowych nieruchomości.

To koniec Bennifer?

Potwierdzono również, że przez ostatnie kilka dni reżyser i laureat Oscara spał w domu w Brentwood w Kalifornii, a nie w ich posiadłości za 60 milionów dolarów, którą kupili razem z Jennifer Lopez.

W międzyczasie widziano także Jennifer Lopez, jak szukała domu, ale informator Page Six upierał się, że gwiazda szukała jedynie nieruchomości pod inwestycję.

Inne źródła dodają: Jen i Ben mają problemy w swoim małżeństwie […] Zaczęli mieć problemy kilka miesięcy temu, kiedy Jen zaczęła zwiększać zaangażowanie w pracę i przygotowywać się do trasy koncertowej.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: