Beyonce chudnie i tyje w oczach (FOTO)

1-R1 1-R1

Być jednego dnia Anją Rubik, a drugiego Nicki Minaj? Ta gwiazda to potrafi. I choć wielokrotnie wytykano jej retuszowanie zdjęć, wydaje się, że wciąż chętnie przy nich majstruje.

Pamiętacie nieretuszowane zdjęcia Beyonce z Portofino, a na nich spore uda pokryte cellulitem? Co ciekawe, na teledyskach, Instagramie i stronie gwiazdy wszelkie niedoskonałości są skrzętnie ukrywane. Kilka dni temu gwiazda wrzuciła do sieci fotki w czarnej bluzie w białe pasy połączonej z ołówkową spódnicą. Wypadła bardzo szczupło. Teraz uraczyła nas swoim widokiem w jednoczęściowy stroju kąpielowym. Tym razem jej sylwetka przypominała Kim Kardashian.

Magia? Złudzenie optyczne? A może…

Beyonce chudnie i tyje w oczach (FOTO)

Beyonce chudnie i tyje w oczach (FOTO)

Beyonce chudnie i tyje w oczach (FOTO)

Beyonce chudnie i tyje w oczach (FOTO)

Beyonce chudnie i tyje w oczach (FOTO)

Beyonce chudnie i tyje w oczach (FOTO)

   
157 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 12-11-14, 06:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-11-14, 18:55 napisał(a):[/b]Szkoda, że żadna z obrażających Beyonce nie przeczytała co ma napisane na body. Ot, taki dużo mówiący tekścik.w takim razie uważam, że do tych problemów powinna dodać jeszcze jeden, bo taki “big ass” to jednak bardzo duży problem ….[/quote]No i?niektórym się podobają te duże tyłki, bo to kobiece, tak samo jak duży biust.Gusta są różne.

[b]gość, 12-11-14, 11:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-11-14, 06:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-11-14, 18:55 napisał(a):[/b]Szkoda, że żadna z obrażających Beyonce nie przeczytała co ma napisane na body. Ot, taki dużo mówiący tekścik.w takim razie uważam, że do tych problemów powinna dodać jeszcze jeden, bo taki “big ass” to jednak bardzo duży problem ….[/quote]No i?niektórym się podobają te duże tyłki, bo to kobiece, tak samo jak duży biust.Gusta są różne.[/quote]Tak ściągała ten tłuszcz do tyłu że nie widać całego napisu.

[b]gość, 11-11-14, 20:59 napisał(a):[/b]zastanawiam sie czemu sie tak idealizuje Beyonce ? nie zauwaza tego ze wlasnie wrzuca zdjecia w skapych bodach przez ktore wszystko przeswituje jak wyzej ( pomijajac nieudolne powiekszenie cyckow w photoshopie ), wiecznie polgola dupa w teledyskach, piosenki o niczym, w akzdym teledysku taniec opierajacy sie na podrygiwaniu dupą – jak ktos uwaza ze swietnie tanczy to niech obejrze teledyski Ciary moze wtedy zrozumie jak wyglada taniec, do tego ciagle desperackie wiec smieszne probratowania tego “idealnego” wizerunku, wizerunku idealnej rodziny itd. Jesli chodzi o talent to spiewac moze i umie ale tez nie jest to talent na miare nie wiadomo jaką, do takiej Whitney Houston jej wiele brakuje, nawet ta malolata Ariana Grande ma wieksza skale glosu od niej. Poza tym – jesli faktycznie bylaby tak swietna pisenkarka to czy nie moze stworzyc muzyki ktora obroni sie sama tylko musi dupskiem nadrabiac? One Republic czy adele maja i fajne teledyski i calkiem fajne teksty a kazda piosenka staje sie hitemZapewniam Cię, że dużo osób się nad tym głowi. Beyonce jest bardzo dobrą wokalistką, ale nie aż tak żeby ją gloryfikować. Jak dla mnie robi się z niej na siłę ikonę i taką legendę muzyczną, a jej bardzo dużo brakuje do takiego miana. Beyonce przez lata wypracowała sobie wizerunek osoby niekontrowersyjnej, pracowitej i takiej dobrze ułożonej osoby, wzorzec dla innych. Tworzy niezłą muzykę, ale nie powalającą, nic odkrywczego tam nie ma.

[b]gość, 10-11-14, 17:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 17:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 17:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 17:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 17:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 17:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 16:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 15:56 napisał(a):[/b]Pozowanie w majtkach klasy nie dodaje. Rozumiem że scena rządzi się własnymi prawami, że na sesjach zdjęciowych też trzeba pokazać to i owo, ale Instagram?A pofatygowałaś się na tego Insta? Bo prawda jest taka, że te “straszliwie roznegliżowane” zdjęcia (O matko jedyna…body!) to zaledwie promil wszystkich publikowanych zdjęć.[/quote]Tak pofatygowałam się. Zdjęcie jest ze strony beyonce.com, a nie z Instagramu. Chyba nikt znany poza Beyonce nie robi sobie tak infantylnych zdjęć pod ścianą, na tle firanki, drzwi itp.[/quote]Pierwszy komentarz tyczył się Insta, więc z czym masz problem – bo z czytaniem to na pewno. Poza tym sprawdź znaczenie słowa: infantylny.[/quote]Akurat to slowo tu świetnie pasuje. Dorosla kobieta a przebiera sie tysiac razy i strzela fotki pod ścianą jak mala dziewczynka. Dojrzale poważne kobiety , matki tak sie nie zachowują…[/quote]Łał…kobieta wrzuca średni 2 – 4 zdjęcia swoich stylizacji dziennie i to czyni z niej niedojrzałą. A i na przyszłość…nie mówi innym jak mają żyć, bo znajda się tacy co i Tobie zaczną mówić co i jak masz robić.[/quote]A komu i kiedy ja mówiłam jak ma zyc ??? I dalej podtrzymuje ze takie przebieranki są dziecinne.[/quote]Np. matką jak powinny się zachowywać. Czytasz w ogóle, to co piszesz?[/quote]Matką to jest Beyonce, a mówić jak się mają zachowywać to można matkom. Chcesz pouczać ludzi – rób to poprawnie, bo się inaczej ośmieszasz.

[b]gość, 11-11-14, 18:55 napisał(a):[/b]Szkoda, że żadna z obrażających Beyonce nie przeczytała co ma napisane na body. Ot, taki dużo mówiący tekścik.w takim razie uważam, że do tych problemów powinna dodać jeszcze jeden, bo taki “big ass” to jednak bardzo duży problem ….

99 kg to chyba jej waga

Szkoda, że żadna z obrażających Beyonce nie przeczytała co ma napisane na body. Ot, taki dużo mówiący tekścik.

Uważam, że to złudzenie optyczne, a nie efekt photoshopa 🙂

zastanawiam sie czemu sie tak idealizuje Beyonce ? nie zauwaza tego ze wlasnie wrzuca zdjecia w skapych bodach przez ktore wszystko przeswituje jak wyzej ( pomijajac nieudolne powiekszenie cyckow w photoshopie ), wiecznie polgola dupa w teledyskach, piosenki o niczym, w akzdym teledysku taniec opierajacy sie na podrygiwaniu dupą – jak ktos uwaza ze swietnie tanczy to niech obejrze teledyski Ciary moze wtedy zrozumie jak wyglada taniec, do tego ciagle desperackie wiec smieszne probratowania tego “idealnego” wizerunku, wizerunku idealnej rodziny itd. Jesli chodzi o talent to spiewac moze i umie ale tez nie jest to talent na miare nie wiadomo jaką, do takiej Whitney Houston jej wiele brakuje, nawet ta malolata Ariana Grande ma wieksza skale glosu od niej. Poza tym – jesli faktycznie bylaby tak swietna pisenkarka to czy nie moze stworzyc muzyki ktora obroni sie sama tylko musi dupskiem nadrabiac? One Republic czy adele maja i fajne teledyski i calkiem fajne teksty a kazda piosenka staje sie hitem

z tymi cyckami powiekszonymi do granic mozliwosci przegiela – bo nei czarujmy sie ale biustu to ona sporego nie ma

[b]gość, 11-11-14, 14:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-11-14, 11:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:16 napisał(a):[/b]Sylwetkę ma tak słabą, że w zasadzie warto by ten temat w ogóle pomijać, gdyby sama “modelka” nachalnie o nim nie przypominała. Piękna klepsydra to np. M. Bellucci, duży biust, wąska talia, pełne krągłe biodra, sylwetka harmonijna, proporcjonalna.Amen. Żadna Alba, Bell, Berry czy inne. Naprawdę mimo, ze jestem kobieta mało ktprq aktorka modelka zachwyca z urody, sylwetki itd. Natomiast Bellucci jest pwrfekcyjna ma nietypowa urodę, która przyciąga, sylwetka apetyczna. Prawdziwa kobieta z talentem, Bey talentu nie ma, a Kim jest znana, bo jest znana z niczego albo z reality show i sekstasmy, żadnych wzniosłych osiągnięć nie ma.[/quote]no widzicie a ja wole wczesniej wymienione bo co z tego ze Belluci ma super proporcje jesli jesj cialo jest nalane ( nie mylic z grube ), zero jakiegokolwiek zarysu miesnia, nie jest jedrne i zbite, nie sztuka miec po prostu z natury ladne proporcje trzeba jeszcze o to cialo dbac. Ale to tylko moja subiektywna opinia – kazdy ma swoj gust[/quote]ciągle wymieniacie tutaj belluci jako przykład wspaniałego kobiecego ciała. az z ciekawości przeszukałam internet i ku mojemu zdziwieniu nie znalazłam wiele zdjęć prezentujących pełną sylwetkę. fotki sa robione tak, aby było widac jej atuty – twarz i biust. akurat ona nie ma talii – znalazłam w końcu fotkę w bikini – klockowate ciało i wciągnięty brzuch. superficialgallery.com/Celebs/albums/displayimage.php?album=173&pid=30404#top_display_media

Świetnie wygląda. Nigdy nie była szczuplakiem i nigdy nie będzie. Jak dla mnie bardzo apetyczna.

[b]gość, 11-11-14, 17:49 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-11-14, 14:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-11-14, 11:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:16 napisał(a):[/b]Sylwetkę ma tak słabą, że w zasadzie warto by ten temat w ogóle pomijać, gdyby sama “modelka” nachalnie o nim nie przypominała. Piękna klepsydra to np. M. Bellucci, duży biust, wąska talia, pełne krągłe biodra, sylwetka harmonijna, proporcjonalna.Amen. Żadna Alba, Bell, Berry czy inne. Naprawdę mimo, ze jestem kobieta mało ktprq aktorka modelka zachwyca z urody, sylwetki itd. Natomiast Bellucci jest pwrfekcyjna ma nietypowa urodę, która przyciąga, sylwetka apetyczna. Prawdziwa kobieta z talentem, Bey talentu nie ma, a Kim jest znana, bo jest znana z niczego albo z reality show i sekstasmy, żadnych wzniosłych osiągnięć nie ma.[/quote]no widzicie a ja wole wczesniej wymienione bo co z tego ze Belluci ma super proporcje jesli jesj cialo jest nalane ( nie mylic z grube ), zero jakiegokolwiek zarysu miesnia, nie jest jedrne i zbite, nie sztuka miec po prostu z natury ladne proporcje trzeba jeszcze o to cialo dbac. Ale to tylko moja subiektywna opinia – kazdy ma swoj gust[/quote]ciągle wymieniacie tutaj belluci jako przykład wspaniałego kobiecego ciała. az z ciekawości przeszukałam internet i ku mojemu zdziwieniu nie znalazłam wiele zdjęć prezentujących pełną sylwetkę. fotki sa robione tak, aby było widac jej atuty – twarz i biust. akurat ona nie ma talii – znalazłam w końcu fotkę w bikini – klockowate ciało i wciągnięty brzuch. superficialgallery.com/Celebs/albums/displayimage.php?album=173&pid=30404#top_display_media[/quote]Weź pod uwagę, że Bellucci ma 50lat i urodziła 2 dzieci, a Bey 33l. i jedno dziecko. Poszukaj sobie zdjęć młodej Bellucci- te z linku są sprzed roku. Trudno znaleźć zdjęcia, bo nie zarzuca internetu swoimi fotkami, głównie są to oficjalne wyjścia i ogólnodostępne sesje zdjęciowe.

Fota z pzreświtujacym koroczem, o matko co za dno.

[b]gość, 11-11-14, 02:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 23:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:17 napisał(a):[/b]Uda na 3 i 4 zdjęciu to jakaś masakra. Chyba po 50 kg każde.Nie myszko, to nie masakra . To są uda kobiety. 13-to letni chłopcy i dziewczynki, ewentualnie wysuszone top modelki mają nóżki jak patyczki. Kobiece uda wyglądają mniej więcej tak.[/quote]Owszem, tak wyglądają uda kobiety grubej[/quote]Dokładnie tak, daleka jestem od krytykowania wagi, ale ona najzwyczajniej w świecie jest gruba, tyle, że taki typ budowy, że wszystko idzie w uda, podczas gdy u innych idzie np. w brzuch albo równomiernie, z dwojga złego już chyba lepiej tak jak u Beyonce, bo monstrualne uda w porównaniu z chudszą talią dają optyczne złudzenie szczupłej w miarę kobiety, ale Beyonce już dawno tak naprawdę ze szczupłą kobietą ma nie wiele wspólnego..[/quote]do “myszki” z drugiego komentarza: nie wmawiaj sobie i innym głupot. ale jej uda są po prostu spore i do patyków, o których piszesz wieeeele jej brakuje. . może ty masz takie, spoko, to jeszcze nie koniec świata. ale rozejrzyj się po swoich koleżankach – tez tak wyglądają?

[b]gość, 11-11-14, 10:01 napisał(a):[/b]Po pierwsze nie rozumiem sensu wrzucania takich zdjęc do sieci….a po drugie, na zdjęciach w body widać jak się tło rozjeżdża na wysokości biustu i ud. Taka gwiazda a tak kiepsko przerobione zdjęcia wrzuca. Po co? :|też nie wiem po co upubliczniać takie fotki, ani to teledysk, ani plan zdjęciowy… Z drugiej strony wiele znanych osób i nie tylko robi sobie takie zdjęcia i wstawia na portale społecznościowe. Ja tej mody nie pojmuję. Młodzi ludzie biorą przykład ze swoich idoli i potem dziewczyny (to dotyczy szczególnie płci pięknej) myślą, że jak pokażą tyłek na insta to są takie cool i sexy.

co druga celebrytka ma sekstasme jednak tylko Kardashiance przypina sie ciagle latke pornolali czy prostytutki mimo ze nie ma z nia nic wspolnego – tylko piszac o niej ciagle ludzie odnosza sie do sekstasmy – czemu u innyhch celebrytek tego nie robia ? – a to ze dzieki niej ma to co ma ? Bzdura – znane o bogate to one byly jeszcze przed calym tym skandalem a tak naprawde to juz wiekszy rozglos dala Kim przyjazn z Hiltonka niz ten pornol. Sekstasma stala sie “slynna ” dopieroro po tym jak Kardashianka stala sie swiatowa celebrytka, wczesniej nikogo by to nawet nie obeszlo. Bo sorry ale jak przecietna Kowalska nagralaby sesk video ze swoim facetem to myslicie ze ktokolwiek by sie ekscytowal?

po co robi zdjęcia na tle zasłonki, które potem przerabia, uwypukla tu i ówdzie, albo wyszczupla a zasłonka zamiast swobodnie opadać zmienia kształty razem z nią…. od razu widać gdzie poddaje obróbce…. bez sensu :/ ?

To krowsko chcialoby tak wygladac.

[b]gość, 11-11-14, 11:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:16 napisał(a):[/b]Sylwetkę ma tak słabą, że w zasadzie warto by ten temat w ogóle pomijać, gdyby sama “modelka” nachalnie o nim nie przypominała. Piękna klepsydra to np. M. Bellucci, duży biust, wąska talia, pełne krągłe biodra, sylwetka harmonijna, proporcjonalna.Amen. Żadna Alba, Bell, Berry czy inne. Naprawdę mimo, ze jestem kobieta mało ktprq aktorka modelka zachwyca z urody, sylwetki itd. Natomiast Bellucci jest pwrfekcyjna ma nietypowa urodę, która przyciąga, sylwetka apetyczna. Prawdziwa kobieta z talentem, Bey talentu nie ma, a Kim jest znana, bo jest znana z niczego albo z reality show i sekstasmy, żadnych wzniosłych osiągnięć nie ma.[/quote]no widzicie a ja wole wczesniej wymienione bo co z tego ze Belluci ma super proporcje jesli jesj cialo jest nalane ( nie mylic z grube ), zero jakiegokolwiek zarysu miesnia, nie jest jedrne i zbite, nie sztuka miec po prostu z natury ladne proporcje trzeba jeszcze o to cialo dbac. Ale to tylko moja subiektywna opinia – kazdy ma swoj gust

[b]gość, 11-11-14, 11:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-11-14, 02:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 23:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:17 napisał(a):[/b]Uda na 3 i 4 zdjęciu to jakaś masakra. Chyba po 50 kg każde.Nie myszko, to nie masakra . To są uda kobiety. 13-to letni chłopcy i dziewczynki, ewentualnie wysuszone top modelki mają nóżki jak patyczki. Kobiece uda wyglądają mniej więcej tak.[/quote]Owszem, tak wyglądają uda kobiety grubej[/quote]Dokładnie tak, daleka jestem od krytykowania wagi, ale ona najzwyczajniej w świecie jest gruba, tyle, że taki typ budowy, że wszystko idzie w uda, podczas gdy u innych idzie np. w brzuch albo równomiernie, z dwojga złego już chyba lepiej tak jak u Beyonce, bo monstrualne uda w porównaniu z chudszą talią dają optyczne złudzenie szczupłej w miarę kobiety, ale Beyonce już dawno tak naprawdę ze szczupłą kobietą ma nie wiele wspólnego..[/quote]Sorry ale kobieta o prawidłowej wadze nie ma tak gigantycznych ud.[/quote]Sorry ale to sa inne geny niz nasze slowianskie. Latynoski i Afro-Amerykanki maja zupelnie inna budowe i to sa odmienne ‘standardy’/’kanony piekna’, ktorych nie powinno sie porownywac. Doslowniej – to tak jakby porownywac dwa gatunki ryb, albo kotow, albo psow.. itp itd… Bey nie mozna zarzucic braku ruchu i cwiczen! Przed TV nie kwitnie.. I nie, nie jestem jej fanka; raczej fanka wiedzy i zdrowego rozsadku

O jaki zlot wyznawczy Kim K. nalecial na ten artylul 😀 ja nie moge, zawsze musza sie pojawic jej zagorzale obronczynie, ‘wybielajac’ ja kosztem innych. “a Kim jest lepsza od tej i tamtej bo ta i tamta robila to i siamto” a kim nawet jak cos robila to przeciez jej wolno bo to najwspanialsza kim jest:)

[b]gość, 11-11-14, 02:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 23:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:17 napisał(a):[/b]Uda na 3 i 4 zdjęciu to jakaś masakra. Chyba po 50 kg każde.Nie myszko, to nie masakra . To są uda kobiety. 13-to letni chłopcy i dziewczynki, ewentualnie wysuszone top modelki mają nóżki jak patyczki. Kobiece uda wyglądają mniej więcej tak.[/quote]Owszem, tak wyglądają uda kobiety grubej[/quote]Dokładnie tak, daleka jestem od krytykowania wagi, ale ona najzwyczajniej w świecie jest gruba, tyle, że taki typ budowy, że wszystko idzie w uda, podczas gdy u innych idzie np. w brzuch albo równomiernie, z dwojga złego już chyba lepiej tak jak u Beyonce, bo monstrualne uda w porównaniu z chudszą talią dają optyczne złudzenie szczupłej w miarę kobiety, ale Beyonce już dawno tak naprawdę ze szczupłą kobietą ma nie wiele wspólnego..[/quote]Sorry ale kobieta o prawidłowej wadze nie ma tak gigantycznych ud.

Na tym zdjęciu w body widać po materiale że ściska tłuszcz z brzucha do tyłu. Komicznie to wygląda xD

Po pierwsze nie rozumiem sensu wrzucania takich zdjęc do sieci….a po drugie, na zdjęciach w body widać jak się tło rozjeżdża na wysokości biustu i ud. Taka gwiazda a tak kiepsko przerobione zdjęcia wrzuca. Po co? 😐

[b]gość, 10-11-14, 19:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 18:43 napisał(a):[/b]Bey jest kobietą jak każda z nas i jak każda pewnie nie jest do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Nie myl pojęć – fakt bycia pewną siebie to także dostrzeganie swoich niedoskonałości – niekoniecznie epatowanie nimi. Inny przykład może nie do końca trafiony: pokazując zdjęcia znajomym pokazujesz też te z których nie jesteś zadowolona, raczej nie. A zarzucanie Beyonce, że promuje sylwetkę, ciężką do uzyskania, wybacz ale jest śmieszny. Co drugi komentarz, to taki, że jest gruba. Poczytaj co to jest feminizm – bo na pewno nie zakazuje używania PS.Inaczej widzimy sytuacje 😉 Nie pisze, ze ‘promuje sylwetke ciezka do uzyskania’, ale ze wrzuca zdjecia POPRAWIANE, nierzeczywiste, czego nie rozumiem. Mam swoje niedoskonalosci, ale akceptuje je i ani nie epatuje nimi ani nie siegam po PS – jest jak jest i OK. Zauwaz tez, ze nie napisalm ‘o gruba jest’ i za te komentarze nie odpowiadam . raczej chylilabym sie ku argumentowi, ze niepotrzebnie poprawia.[/quote]I tutaj mnie w znacznym stopniu przekonujesz. 🙂

tłusty czarnuch z niej

Chyba żadna normalna kobieta nie wrzuciłaby zdjecia tak bieliznianego ja te w body- do sieci. Bez przesady, to obrzydliwe, do tego te sciskanie sadła za plecami by udawać ze ma talie. Sorry ale trudno jej nie miec gdy biodra ma sie TAKICH rozmiarów, to jakieś 115cm, :/

[b]gość, 10-11-14, 22:16 napisał(a):[/b]Sylwetkę ma tak słabą, że w zasadzie warto by ten temat w ogóle pomijać, gdyby sama “modelka” nachalnie o nim nie przypominała. Piękna klepsydra to np. M. Bellucci, duży biust, wąska talia, pełne krągłe biodra, sylwetka harmonijna, proporcjonalna.Amen. Żadna Alba, Bell, Berry czy inne. Naprawdę mimo, ze jestem kobieta mało ktprq aktorka modelka zachwyca z urody, sylwetki itd. Natomiast Bellucci jest pwrfekcyjna ma nietypowa urodę, która przyciąga, sylwetka apetyczna. Prawdziwa kobieta z talentem, Bey talentu nie ma, a Kim jest znana, bo jest znana z niczego albo z reality show i sekstasmy, żadnych wzniosłych osiągnięć nie ma.

[b]gość, 10-11-14, 23:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:17 napisał(a):[/b]Uda na 3 i 4 zdjęciu to jakaś masakra. Chyba po 50 kg każde.Nie myszko, to nie masakra . To są uda kobiety. 13-to letni chłopcy i dziewczynki, ewentualnie wysuszone top modelki mają nóżki jak patyczki. Kobiece uda wyglądają mniej więcej tak.[/quote]Owszem, tak wyglądają uda kobiety grubej[/quote]Dokładnie tak, daleka jestem od krytykowania wagi, ale ona najzwyczajniej w świecie jest gruba, tyle, że taki typ budowy, że wszystko idzie w uda, podczas gdy u innych idzie np. w brzuch albo równomiernie, z dwojga złego już chyba lepiej tak jak u Beyonce, bo monstrualne uda w porównaniu z chudszą talią dają optyczne złudzenie szczupłej w miarę kobiety, ale Beyonce już dawno tak naprawdę ze szczupłą kobietą ma nie wiele wspólnego..

Kurczę, a taki był zachwyt nad jej pupą po występie na Grammy, a teraz to podwoiła rozmiar. Takie wahania wagi są niezdrowe.

Przecież widać, ze zdjęcia sa robione z rożnych odległości, litości!

[b]gość, 10-11-14, 16:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 15:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 14:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 14:33 napisał(a):[/b]fani tak się nad nią rozpływają, jaka to ona “lepsza”, a sorry – te fotki są ŻAŁOSNE, prawdziwa artystka nie musi świecić dupą10/10. Wszyscy się czepiają Kim, że pokazała 4 litery a Beyonce robi powoli to samo. Prawie na każdym zdjęciu widać połowe dupy. Zaraz pewnie będą komentarze ” to jest body w czym innym ma występować? łyżwiarki też w tym wystepują” Tragedia.[/quote]Dziewczyno, obejrzyj jeden choc koncert Beyonce i przestan porownywac ja z Kim. Ona co by nie zrobila to bedzie miala szacunek za genialny glos i wielki talent.A jak ma co pokazywac to niech pokazuje jedna i druga. Dopoki nie slysze o seks tasmach jest luz…kawalek ladnego ciala jest mily dla oczu.[/quote]Genialny głos i wielki talent to miała Whitney Houston a nie Beyonce, która hymn kraju śpiewa z playbacku. Też wolę Kim, przynajmniej nie zgrywa damy.[/quote]Dokladnie Kim jest jaka jest ale nie jest w tym wszystkim falszywa, ma swiadomosc tego kim jest i czemu zawdziecza kariere glownie jedzie na swoim wyglądzie i wielikiej dupie, jest soba, a Beyonce mimo ze zachowuje sie juz jak wszystkie plytkie celebrytki to jeszcze probuje sie stawiac ponad nimi, zgrywac idealna Bey z idealnym zyciem, mądrą i w ogole idealną. Pza tym nie wiem co sie tak ta sekstasma ekscytujecie – jeszcze gdyby to byl pornol z przypadkowym chlopek ale byla na nim ze swoim partnerem

[b]gość, 10-11-14, 22:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:17 napisał(a):[/b]Uda na 3 i 4 zdjęciu to jakaś masakra. Chyba po 50 kg każde.Nie myszko, to nie masakra . To są uda kobiety. 13-to letni chłopcy i dziewczynki, ewentualnie wysuszone top modelki mają nóżki jak patyczki. Kobiece uda wyglądają mniej więcej tak.[/quote]Owszem, tak wyglądają uda kobiety grubej

[b]gość, 10-11-14, 23:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 16:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 15:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 14:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 14:33 napisał(a):[/b]fani tak się nad nią rozpływają, jaka to ona “lepsza”, a sorry – te fotki są ŻAŁOSNE, prawdziwa artystka nie musi świecić dupą10/10. Wszyscy się czepiają Kim, że pokazała 4 litery a Beyonce robi powoli to samo. Prawie na każdym zdjęciu widać połowe dupy. Zaraz pewnie będą komentarze ” to jest body w czym innym ma występować? łyżwiarki też w tym wystepują” Tragedia.[/quote]Dziewczyno, obejrzyj jeden choc koncert Beyonce i przestan porownywac ja z Kim. Ona co by nie zrobila to bedzie miala szacunek za genialny glos i wielki talent.A jak ma co pokazywac to niech pokazuje jedna i druga. Dopoki nie slysze o seks tasmach jest luz…kawalek ladnego ciala jest mily dla oczu.[/quote]Genialny głos i wielki talent to miała Whitney Houston a nie Beyonce, która hymn kraju śpiewa z playbacku. Też wolę Kim, przynajmniej nie zgrywa damy.[/quote]Dokladnie Kim jest jaka jest ale nie jest w tym wszystkim falszywa, ma swiadomosc tego kim jest i czemu zawdziecza kariere glownie jedzie na swoim wyglądzie i wielikiej dupie, jest soba, a Beyonce mimo ze zachowuje sie juz jak wszystkie plytkie celebrytki to jeszcze probuje sie stawiac ponad nimi, zgrywac idealna Bey z idealnym zyciem, mądrą i w ogole idealną. Pza tym nie wiem co sie tak ta sekstasma ekscytujecie – jeszcze gdyby to byl pornol z przypadkowym chlopek ale byla na nim ze swoim partnerem[/quote]Dokladnie, robicie z niej prostytutke podczas gdy spala z owczesnym chlopakiem, poza tym taka Angie jest wg was swieta a tak naprawde ona byla o wiele gorsza od Kim, narkomanka, uwiodla swojego brata, zamilowanie do nozy,normalnie jak psychiczna, ale wy dalej robcie z niej swieta matke Angeline, a z Kim najwieksza sz^mate :/

hahaha poszerzyla se i tak te biodra zal

[b]gość, 10-11-14, 23:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:17 napisał(a):[/b]Uda na 3 i 4 zdjęciu to jakaś masakra. Chyba po 50 kg każde.Nie myszko, to nie masakra . To są uda kobiety. 13-to letni chłopcy i dziewczynki, ewentualnie wysuszone top modelki mają nóżki jak patyczki. Kobiece uda wyglądają mniej więcej tak.[/quote]Nie jestem ani autorką pierwszego postu, a tym bardziej 13letnim chłopczykiem. Dla mnie to są grube uda wystawione nie wiadomo po co na widok publiczny.[/quote]zgadzam sie – dla mnie zgrabna kobieta to szczupla a jednoczesnie majaca wszystko na miejscu to np Blake Lively, Halle Berry czy Jessica Biel i nie sądze by wygladalyjak anorektyczki czy 13 letni chlopcy

fajna kobieca sylwetka,a te ktore pisza że jest gruba- widac że dzieci i nie mają pojęcia o sylwetce klepsydry lub gruszki;) to bardzo rzadko jest rozmiar 34,nóżki i dupka przeważnie to 38/40 a góra 36,dla mnie osobiście bardzo seksowne połączenie i o niebo lepsze niż na odwrót czyli duży bęben

Sylwetkę ma tak słabą, że w zasadzie warto by ten temat w ogóle pomijać, gdyby sama “modelka” nachalnie o nim nie przypominała. Piękna klepsydra to np. M. Bellucci, duży biust, wąska talia, pełne krągłe biodra, sylwetka harmonijna, proporcjonalna.

[b]gość, 10-11-14, 22:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 22:17 napisał(a):[/b]Uda na 3 i 4 zdjęciu to jakaś masakra. Chyba po 50 kg każde.Nie myszko, to nie masakra . To są uda kobiety. 13-to letni chłopcy i dziewczynki, ewentualnie wysuszone top modelki mają nóżki jak patyczki. Kobiece uda wyglądają mniej więcej tak.[/quote]Nie jestem ani autorką pierwszego postu, a tym bardziej 13letnim chłopczykiem. Dla mnie to są grube uda wystawione nie wiadomo po co na widok publiczny.

Stare dupsko

Uda na 3 i 4 zdjęciu to jakaś masakra. Chyba po 50 kg każde.

[b]gość, 10-11-14, 22:15 napisał(a):[/b]fajna kobieca sylwetka,a te ktore pisza że jest gruba- widac że dzieci i nie mają pojęcia o sylwetce klepsydry lub gruszki;) to bardzo rzadko jest rozmiar 34,nóżki i dupka przeważnie to 38/40 a góra 36,dla mnie osobiście bardzo seksowne połączenie i o niebo lepsze niż na odwrót czyli duży bębenwedług mnie ona nie ma czym się chwalić

[b]gość, 10-11-14, 22:17 napisał(a):[/b]Uda na 3 i 4 zdjęciu to jakaś masakra. Chyba po 50 kg każde.Nie myszko, to nie masakra . To są uda kobiety. 13-to letni chłopcy i dziewczynki, ewentualnie wysuszone top modelki mają nóżki jak patyczki. Kobiece uda wyglądają mniej więcej tak.

Niestety do najszczuplejszych nie należy

jestem BeyHive, ale od końca 2013 roku nie wiem co się z nią dzieje, naprawdę teraz to jest zupełnie inna osoba, tak jakby umarła tamta skormna Bey z klasą i narodziła się wyuzdana “nastolatka”. Kocham ją ale nie wiem co się z nią dzieje, chcę Bey z roku 2005-2011.

[b]gość, 10-11-14, 16:04 napisał(a):[/b]Wyzwolona z feministycznym zacięciem, nic tylko podziwiać (i brać przykład:)?)A to feministyczne zaciecie to w czym sie przejawia ? Chyba w tym ze najpierw jej zyciem rzadzil ojciec a teraz maz

[b]gość, 10-11-14, 20:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 18:24 napisał(a):[/b]Kozak nie dodaje komentarzy. Prowadziłam rozmowę z dwoma osobami i kontynuować sie nie da cutujac inne komenty. Ależ to jest wkurwiajace :)No cholernie wkurwiajace, zawsze jak trafi mi sie ciekawa wymiana zdan i chce dorzucic pare slow to ni huhu tylko “przepraszamy twoj komentarz nie zostal dodany” i koniec ;/[/quote]Najgorsze jest to jak juz sie wystosuje przemyslana wypowiedz a tu dupa blada.

[b]gość, 10-11-14, 20:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 20:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 18:24 napisał(a):[/b]Kozak nie dodaje komentarzy. Prowadziłam rozmowę z dwoma osobami i kontynuować sie nie da cutujac inne komenty. Ależ to jest wkurwiajace :)No cholernie wkurwiajace, zawsze jak trafi mi sie ciekawa wymiana zdan i chce dorzucic pare slow to ni huhu tylko “przepraszamy twoj komentarz nie zostal dodany” i koniec ;/[/quote]Najgorsze jest to jak juz sie wystosuje przemyslana wypowiedz a tu dupa blada.[/quote]Dokladnie. Mnie zawsze odechciewa sie pisac drugi raz to samo i rezygnuje. Kozak widac propaguje wyzwiska i klotnie a normalne rozmowy przerywa ;d

[b]gość, 10-11-14, 21:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 20:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 20:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-11-14, 18:24 napisał(a):[/b]Kozak nie dodaje komentarzy. Prowadziłam rozmowę z dwoma osobami i kontynuować sie nie da cutujac inne komenty. Ależ to jest wkurwiajace :)No cholernie wkurwiajace, zawsze jak trafi mi sie ciekawa wymiana zdan i chce dorzucic pare slow to ni huhu tylko “przepraszamy twoj komentarz nie zostal dodany” i koniec ;/[/quote]Najgorsze jest to jak juz sie wystosuje przemyslana wypowiedz a tu dupa blada.[/quote]Dokladnie. Mnie zawsze odechciewa sie pisac drugi raz to samo i rezygnuje. Kozak widac propaguje wyzwiska i klotnie a normalne rozmowy przerywa ;d[/quote]Dokladnie.