Beyoncé rzadko udziela wywiadów, a kiedy już to się dzieje robi to w świetnym stylu. Od ostatniego wydania albumu Królowej Popu minęło już ponad 3 lata. Gwiazda zdobi okładkę najnowszego Harpers Bazaar i to właśnie tej gazecie zdradziła swoje najnowsze muzyczne plany:

 

Przy całej tej izolacji i niesprawiedliwości, która miała miejsce w ciągu ostatniego roku, myślę, że wszyscy jesteśmy gotowi na wyjście, podróżowanie, miłość i śmiech. Czuję narastający renesans i chcę być częścią pielęgnowania tego wyjścia w każdy możliwy sposób. Jestem w studiu od półtora roku.

W artykule zdradza także proces tworzenia nowego albumu:

Czasami osobiście przeszukuję tysiące dźwięków, aby znaleźć odpowiedni dźwięk lub werbel zabiera mi rok. Jeden chór może mieć do 200 nałożonych harmonii. Mimo to nie ma nic lepszego niż ilość miłości, pasji i uzdrowienia, które czuję w studiu nagraniowym. Po 31 latach czuję się tak samo ekscytująco, jak wtedy, gdy miałam dziewięć lat. Tak, nadchodzi muzyka!

Miejmy nadzieję, że Beyoncé stworzy masę hitów przy których będziemy mogli znów tańczyć do białego rana. Zanim posłuchamy nowej muzyki Divy z przyjemnością oglądamy jej sesję zdjęciową z magazynu.