Miniony weekend na Instagramie upłynął pod hasłem otwarcia nowego, ultra luksusowego hotelu w Dubaju – The Atlantis. Celebryci i influencerzy z całego świata dzielili się niesamowitymi filmikami i zdjęciami z 3- dniowej imprezy inauguracyjnej, a wisienką na torcie był występ Beyoncé, która na finał swojego długo wyczekiwanego koncertu założyła kreację zaprojektowaną przez ukraińskiego projektanta.

Beyoncé w sukience ukraińskiego projektanta

Beyoncé nie wystąpiła na scenie od 5 lat! Zrobiła wyjątek właśnie dla hotelu Atlantis i dała tam 60 – minutowe show. Choć diva miała niedawno operację nogi i nie mogła tańczyć, ani specjalnie się poruszać to scenografię i choreografię nadrabiał jej zespół tancerzy i oczywiście jej niesamowite stroje.

Beyonce wystąpiła na scenie pierwszy raz od 5 lat! Towarzyszyła jej córka

Beyoncé przebierała się podczas występu trzy razy, ale nie wszystkie jej kreacje można było podziwiać publicznie. Wiąże się to z polityką hotelu, którego właściciele zdecydowali, że udostępnią publicznie jedynie finał jej koncertu. I właśnie podczas tego finału piosenkarka zdecydowała się na występ w kreacji od ukraińskiego projektanta.

Tym samym gwiazda wyraziła wsparcie dla ogarniętej wojną Ukrainy. Strój zaprojektował Iwan Frolov, który według projektanta „powstał w Kijowie na Ukrainie, w czasie wojny i masowych przerw w dostawie prądu”.

Beyoncé i Jay-Z pokazali rzadkie zdjęcie z trójką swoich dzieci

Jaskraworóżowa sukienka „Firework”,  uzupełniona zdobionymi kryształkami legginsami i rękawiczkami, została stworzona specjalnie dla Beyoncé i wykonana przy użyciu specjalnych technik, w tym galwanicznego drobnego złota na fiszbinach gorsetu oraz ręcznego haftu z kryształkami.

Frolov wypuścił swoją linię w 2015 roku i według strony internetowej marki ubierał wiele gwiazd oprócz Beyoncé, w tym m.in. Duę Lipę, Doja Cat, Gwen Stefani.

Plotki głoszą, że za udział w wydarzeniu Beyoncé zgarnęła 24 miliony dolarów.