Bianca Censori (29 l.) pojawiła się na ulicy w Los Angeles w jednym ze swoich obcisłych zestawów, które są niczym innym jak rajstopami w wersji maxi, które sięgają do pach. Małżonka Kanye Westa połączyła je z plastikowym płaszczem Balenciagi.

Półnaga Bianca Censori w stylizacji przypominającej starożytne boginki

Stylizację uzupełniła czarnymi skórzanymi butami Miu Miu, które są dziwnym połączeniem japonek i kozaków. Nie wyglądają one najbardziej atrakcyjnie. Wcześniej te same niecodzienne buty miały na sobie m.in.: Sydney Sweeney („Euforia”) czy Kendall Jenner.

Bianca Censori bardziej ubrana niż roznegliżowana

Bianca Censori, która już słynie z niemal „nagiego stylu” pokazuje biust i nagie sutki od miesięcy. Czasem całkowicie gołe piersi ukrywa za poduszką lub pluszową maskotką. Niejednokrotnie była krytykowana, a także ponoć płacili karę za negliż w miejscach publicznych.

Para rozstała się, plotki o końcu związku Bianki i Kanye

Odkąd projektantka obuwia spotyka się z Kanye West chodziła po ulicach niemal naga, na bosaka, a także w bardzo dziwnych stylizacjach, które wzbudzały zainteresowanie prasy i fashionistów na całym świecie. Jedno jest jednak pewne – Kanye West wie co robi i już stworzył nowy styl, który za chwilę wejdzie do kanonu mody. 

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: