Obok stylu sióstr Kardashian-Jenner nie można przejść obojętnie. Dla jednych stylizacje celebrytek to synonim kiczu, inni uważają je za kreatorki mody i dobrego smaku. Panie są również doskonałym przykładem potwierdzającym tezę, że nie ma ludzi „brzydkich”, są ludzie biedni. Internauci od lat zarzucają gwiazdkom reality-show chirurgiczne poprawianie urody, a niektóre z nich rzeczywiście nie przypominają siebie sprzed lat.

Kylie Jenner pokazała niepublikowane zdjęcie z PORODU

Dla młodziutkiej Kylie Jenner rok 2018 był naprawdę przełomowy. Urodziła córkę Stormi, a także została okrzyknięta przez magazyn Forbes najmłodszą „prawiemiliarderką”. Wigilię nowego roku świętowała oczywiście ze swoją najlepszą przyjaciółką, Jordyn Woods. Panie zapozowały do wspólnego zdjęcia i wygląda na to, że Kylie wróciła do starego stylu.

Niedawno zrezygnowała z obcisłych, lateksowych mini, a wszystko po to, by ludzie zaczęli traktować ją jak prawdziwą bizneswoman. Jennerka najwyraźniej wyznaje zasadę, że „w sylwestra się nie liczy” i na wczorajszą imprezę założyła obcisłą kreację uwydatniającą jej biust. Piersi celebrytki prawie wylały się z głębokiego dekoltu. 21-latka nie przejmowała się, że pokazuje odrobinę za dużo i dumnie pozowała do zdjęcia.

Kylie Jenner ma zupełnie NOWY kolor włosów

Zobaczcie, jak się ubrała. Przesadziła, czy wyglądała pięknie?

Wyświetl ten post na Instagramie.

to 2019 please …

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)