Blac Chyna terroryzuje Kylie Jenner

4-R1 4-R1

Biorąc pod uwagę, że internauci to surowi sędziowie, co mogą powiedzieć o 17-latce, która odbiła 25-letniego mężczyznę 27-letniej kobiecie? Cóż, nic dobrego.

Kylie Jenner (17 l.), o której mowa, długo zaprzeczała, jakoby ją i Tygę (25 l.) łączył romans. Z czasem nastolatka się poddała i podobnie, jak przyznała się do powiększenia ust, przestała ukrywać swój związek przed mediami. Wszyscy wiedzą, że celebrytka i raper mieszkają w jej wartym 3 miliony dolarów domku.

Jest jednak ktoś, kto zakłóca te sielankę. Matka dziecka i była partnerka Tygi, striptizerka z doczepioną sztuczną pupą o pseudonimie Blac Chyna. Blac terroryzuje Kylie, wyzywa ją na instagramie i innych portalach społecznościowych.

Kylie próbuje być silna, jednak w głębi duszy jest wrażliwa i nie radzi sobie z obelgami, które serwuje jej Chyna i internauci. Blac ją zastrasza, grozi, że ją zniszczy. Nic nie daje blokowanie jej profilu, ponieważ zakłada nowe – zdradza informaotr.

Szkoda Wam “biednej” Kylie?

Blac Chyna terroryzuje Kylie Jenner

Blac Chyna terroryzuje Kylie Jenner

Blac Chyna terroryzuje Kylie Jenner

Blac Chyna terroryzuje Kylie Jenner

Blac Chyna terroryzuje Kylie Jenner

Blac Chyna terroryzuje Kylie Jenner

   
48 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

ta Kylie to wyglada jak dobrze zrobiona laska po 30tce…17 lat, wary obciagary, sztuczny biust i wypchana pupa…ciut za duzo jak na mloda laske

[b]gość, 16-06-15, 14:37 napisał(a):[/b]Był Majdan w Kijowie – teraz czas na Śląski Majdan, polskie mohery raus ze Śląska!!bleblebleblebleJak ci się życie na prastarych piastowskich polskich ziemiach nie podoba, to jedź do swojej “ojczyzny” farbowany szkopku…

[b]gość, 15-06-15, 20:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 17:11 napisał(a):[/b]jak byla dziewczyna mojego narzeczonego. 2 lata minely a ta dalej zaklada konta i zaprasza do znajomych. ostatnio juz nawet przyjelam ja, a co tam! niech widzi nasze szczescie i sie dusi jeszcze bardziej-na wlasne zyczeniezablokuj psycholkę, jeszcze coś jej odwali i zacznie was śledzić itp. Najlepiej to blokować, zgłaszać i mieć w głębokim poważaniu.[/quote]Uwazaj bo jesczez ty zobaczysz jej szczescie ze swoim narzeczonym…;Phehe

[b]gość, 15-06-15, 21:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 20:30 napisał(a):[/b]tak szkoda mi, bo dziewczyna akurat nie jest tu winna. Za facetem powinna biegać i takie szopki odstawiać bo jakby nie chciał to by do innej nie poszedł. Głupie stare babsko i tyle…zgadzam sie 🙂 to ze mu dala to nie tylko jej wina skoro on mając rodzinę tak chętnie skorzystał. A ta cala mamuśka wzięła by sie za siebie bo to jest śmieszne i żadnego przykładu dziecku nie daje 🙁 szkoda…[/quote]Mając jaką rodzinę? Była dziewczyna to wg ciebie “rodzina”?

[b]gość, 15-06-15, 20:30 napisał(a):[/b]tak szkoda mi, bo dziewczyna akurat nie jest tu winna. Za facetem powinna biegać i takie szopki odstawiać bo jakby nie chciał to by do innej nie poszedł. Głupie stare babsko i tyle…zgadzam sie 🙂 to ze mu dala to nie tylko jej wina skoro on mając rodzinę tak chętnie skorzystał. A ta cala mamuśka wzięła by sie za siebie bo to jest śmieszne i żadnego przykładu dziecku nie daje 🙁 szkoda…

[b]gość, 15-06-15, 21:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 21:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 20:30 napisał(a):[/b]tak szkoda mi, bo dziewczyna akurat nie jest tu winna. Za facetem powinna biegać i takie szopki odstawiać bo jakby nie chciał to by do innej nie poszedł. Głupie stare babsko i tyle…zgadzam sie 🙂 to ze mu dala to nie tylko jej wina skoro on mając rodzinę tak chętnie skorzystał. A ta cala mamuśka wzięła by sie za siebie bo to jest śmieszne i żadnego przykładu dziecku nie daje 🙁 szkoda…[/quote]Mając jaką rodzinę? Była dziewczyna to wg ciebie “rodzina”?[/quote]Mieli razem dziecko, moim zdaniem to tworzy rodzinę, nawet jeśli nie mieli papierka ani nie zapłacili panom w czarnych sukienkach za ślub.

Był Majdan w Kijowie – teraz czas na Śląski Majdan, polskie mohery raus ze Śląska!!Poloki to ta sama brudna rasa co ruskie!Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o Polsce i Śląsku: “Dać Polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła.”A ja dodam ze małpy to się trzyma w klatkach albo na łańcuchu! Jaki jest JEDYNY sukces polskiej gospodarki?? Wyżebrane niemieckie pieniądze z EU hahahahapoloki to są podludzie nie zasługom na ta piękna ziemia, poloki to slurzonce, białe murzyni, śmieci Europy, polak to makumba dla pana Ślązaka albo Niemca!Mój Majster tak mówi polki to się nadają ino na P Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner – menele i racjo mo!najwiynksze szczynscie dla poloka to najpierw zbierac smieci albo kartoffle u Niemieckiego Bauera potem kupic stary uzywany Niemiecki Volkswagen od Pana Niemca albo Pana Slonzaka przyjechać nim Niemieckom Autobahnom i sie chwalic nim u innych poloczkow!Polaki to się ina nadajom na mienso armatnie żeby ich poslac na wojna z ruskimi albo arabami co by robili miejsce dla cywilizowanych krajów!Hirschberg a nie jelenia góra, Hindenburg nie zabrze, Breslau nie wroclaw i Stettin nie szczecin! OBERSCHLESIEN nie śląsk, POMMERN nie pomorze!Niech Śląsk wróci na swoje miejsce do BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND!Glück auf, Kameraden! Oberschlesien bleibt deutsch!

[b]gość, 15-06-15, 22:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 21:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 21:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 20:30 napisał(a):[/b]tak szkoda mi, bo dziewczyna akurat nie jest tu winna. Za facetem powinna biegać i takie szopki odstawiać bo jakby nie chciał to by do innej nie poszedł. Głupie stare babsko i tyle…zgadzam sie 🙂 to ze mu dala to nie tylko jej wina skoro on mając rodzinę tak chętnie skorzystał. A ta cala mamuśka wzięła by sie za siebie bo to jest śmieszne i żadnego przykładu dziecku nie daje 🙁 szkoda…[/quote]Mając jaką rodzinę? Była dziewczyna to wg ciebie “rodzina”?[/quote]Mieli razem dziecko, moim zdaniem to tworzy rodzinę, nawet jeśli nie mieli papierka ani nie zapłacili panom w czarnych sukienkach za ślub.[/quote]czyli twoim zdaniem ludzie jak maja dziecko i sie rozejda, to juz do konca zycia maja byc sami i z nikim sie nie wiazac, bo sa “rodzina”? ah no tak – oni sie rozeszli i mieszkali osobno jeszcze zanim on sie zaczal spotykac z kylie.

Kylie wygląda teraz zajebiście seksownie. Boska jest!

[b]gość, 15-06-15, 17:11 napisał(a):[/b]jak byla dziewczyna mojego narzeczonego. 2 lata minely a ta dalej zaklada konta i zaprasza do znajomych. ostatnio juz nawet przyjelam ja, a co tam! niech widzi nasze szczescie i sie dusi jeszcze bardziej-na wlasne zyczeniezablokuj psycholkę, jeszcze coś jej odwali i zacznie was śledzić itp. Najlepiej to blokować, zgłaszać i mieć w głębokim poważaniu.

[b]gość, 15-06-15, 17:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 15:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?[/quote]a jak mozna sie rozwiesc z kim, z kim NIE MA SIE SLUBU?[/quote]ale byli razem, zawsze facet wybierze młodszą i przede wszystkim o wiele ładniejszą, niestety to jest prawda tak jak tutaj Kylie o wiele ładniejsza od tej Black wiec poszedł[/quote]ale on nie odszedl od bhyny do kylie? on rozstal sie z chyna, a potem (po jakims czasie i jakichs fotkach chyny z innymi facetami) zaczal byc widywany z kylie.

tak szkoda mi, bo dziewczyna akurat nie jest tu winna. Za facetem powinna biegać i takie szopki odstawiać bo jakby nie chciał to by do innej nie poszedł. Głupie stare babsko i tyle…

ZaStrasznie jest chyba karalne

jeśli to prawda to Chyna wychodzi na totalną desperatkę i idiotkę. Szykanować gówniarę na portalach, chce się jej? Tak faceta nie odzyska, chociaż co ja tam wiem o tych zezwierzęconych raperach ;P

jak byla dziewczyna mojego narzeczonego. 2 lata minely a ta dalej zaklada konta i zaprasza do znajomych. ostatnio juz nawet przyjelam ja, a co tam! niech widzi nasze szczescie i sie dusi jeszcze bardziej-na wlasne zyczenie

[b]gość, 15-06-15, 14:50 napisał(a):[/b]jkie odbiła ? zaczeli byc razem po ich rozstaniu , a ta muszynska paskuda niech spada 😀 obie sa zrobione ale Kylie i tak wyglada naturalniej niz te czarny mamut.. typowe zrezta dla czarnuchow zachowanie patologiczne. amen. tak jestem rasistką.Rasistką można być, ale chyba przyjemności z czarnymi dzikusami sobie nie odmawiasz?

Kylie jest śliczna!

[b]gość, 15-06-15, 15:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?[/quote]a jak mozna sie rozwiesc z kim, z kim NIE MA SIE SLUBU?[/quote]ale byli razem, zawsze facet wybierze młodszą i przede wszystkim o wiele ładniejszą, niestety to jest prawda tak jak tutaj Kylie o wiele ładniejsza od tej Black wiec poszedł

[b]gość, 15-06-15, 12:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?[/quote] Skąd my mamy to wiedzieć?[/quote]Co to jest nierodka?[/quote]to takie głupie określenie lekarzy i pielęgniarek określające kobietę, która jeszcze nie rodziła. A kobieta, która urodziła pierwsze dziecko, to pierworódka…[/quote]jezus…jak dla jakiejś krowy[/quote]Dzieki za wytlumaczenie. Masakryczne okreslenie serio. Nie wiem co to ma do rzeczy czy kobieta rodzila czy nie[/quote]Dziewczyny czy wy nie macie własnego życia?[/quote]Dobrze mówią, czy faceta się w taki sposób ocenia? Nie, pod stołem można nazwać dziecioroba, ale nigdy oficjalnie. Pytanie czy to określenie ma związek ze zmianą ciała kobiety po porodzie i osłabieniem jej stanu zdrowia?[/quote]Mamy swoje zycie no worries. Moze to odnosi sie do stanu pochwy? Nierodka no spokoju mi to nie da

Czarnuchy bzykaja wszystko co popadnie, nawet tluste, oblesne poleczki, ktore pozniej mysla,ze sa takie zajebiste

[b]gość, 15-06-15, 10:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?[/quote]a jak mozna sie rozwiesc z kim, z kim NIE MA SIE SLUBU?

jkie odbiła ? zaczeli byc razem po ich rozstaniu , a ta muszynska paskuda niech spada 😀 obie sa zrobione ale Kylie i tak wyglada naturalniej niz te czarny mamut.. typowe zrezta dla czarnuchow zachowanie patologiczne. amen. tak jestem rasistką.

Kuźwa czytam, patrzę na zdjęcia i zastanawiam się co to za ludzie? Czy to w ogóle ludzie? Zule imprezujące w moim śmietniku mają w sobie 100x więcej człowieczeństwa niż te kreatury. I jeszcze te komentarze, z których znaczna część w poważny, zaangażowany emocjonalnie sposób odnosi się do treści “artykułu”. Te dziwolągi da się na prawdę traktować serio? W głowie się nie mieści, mam dysonans poznawczy 😉

[b]gość, 15-06-15, 11:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?[/quote] Skąd my mamy to wiedzieć?[/quote]Co to jest nierodka?[/quote]to takie głupie określenie lekarzy i pielęgniarek określające kobietę, która jeszcze nie rodziła. A kobieta, która urodziła pierwsze dziecko, to pierworódka…[/quote]jezus…jak dla jakiejś krowy[/quote]Dzieki za wytlumaczenie. Masakryczne okreslenie serio. Nie wiem co to ma do rzeczy czy kobieta rodzila czy nie[/quote]Dziewczyny czy wy nie macie własnego życia?[/quote]Dobrze mówią, czy faceta się w taki sposób ocenia? Nie, pod stołem można nazwać dziecioroba, ale nigdy oficjalnie. Pytanie czy to określenie ma związek ze zmianą ciała kobiety po porodzie i osłabieniem jej stanu zdrowia?

A mnie ciekawi czemu Kim ktora sie przyjaznila podobno z Chyna, nie reaguje na to

Nikt nie wziął pod uwagę że oni nie byli po ślubie, a byli razem tylko dlatego że ona po miesiącu spotykania zaszła w ciążę.. domyślam się że on jej nie kochał

[b]gość, 15-06-15, 11:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?[/quote] Skąd my mamy to wiedzieć?[/quote]Co to jest nierodka?[/quote]to takie głupie określenie lekarzy i pielęgniarek określające kobietę, która jeszcze nie rodziła. A kobieta, która urodziła pierwsze dziecko, to pierworódka…[/quote]jezus…jak dla jakiejś krowy[/quote]Dzieki za wytlumaczenie. Masakryczne okreslenie serio. Nie wiem co to ma do rzeczy czy kobieta rodzila czy nie[/quote]Dziewczyny czy wy nie macie własnego życia?

Tylko kendall ma w tej rodzinie klase i jakies ambicje. Reszta to dno i 2 metry mułu.

[b]gość, 15-06-15, 11:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?[/quote] Skąd my mamy to wiedzieć?[/quote]Co to jest nierodka?[/quote]to takie głupie określenie lekarzy i pielęgniarek określające kobietę, która jeszcze nie rodziła. A kobieta, która urodziła pierwsze dziecko, to pierworódka…[/quote]jezus…jak dla jakiejś krowy[/quote]Dzieki za wytlumaczenie. Masakryczne okreslenie serio. Nie wiem co to ma do rzeczy czy kobieta rodzila czy nie[/quote]w tym chorym kraju macica kobiety jest sprawą narodową i publiczna,nalezy do każdego tylko nie do kobiety…

cudownie że obie trafiły na siebie warte osoby 😀 rynsztok

[b]gość, 15-06-15, 11:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?[/quote] Skąd my mamy to wiedzieć?[/quote]Co to jest nierodka?[/quote]to takie głupie określenie lekarzy i pielęgniarek określające kobietę, która jeszcze nie rodziła. A kobieta, która urodziła pierwsze dziecko, to pierworódka…[/quote]jezus…jak dla jakiejś krowy[/quote]Dzieki za wytlumaczenie. Masakryczne okreslenie serio. Nie wiem co to ma do rzeczy czy kobieta rodzila czy nie

[b]gość, 15-06-15, 11:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 11:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?[/quote] Skąd my mamy to wiedzieć?[/quote]Co to jest nierodka?[/quote]to takie głupie określenie lekarzy i pielęgniarek określające kobietę, która jeszcze nie rodziła. A kobieta, która urodziła pierwsze dziecko, to pierworódka…[/quote]jezus…jak dla jakiejś krowy

[b]gość, 15-06-15, 11:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?[/quote] Skąd my mamy to wiedzieć?[/quote]Co to jest nierodka?[/quote]to takie głupie określenie lekarzy i pielęgniarek określające kobietę, która jeszcze nie rodziła. A kobieta, która urodziła pierwsze dziecko, to pierworódka…

Też bym się bała takiego monstrum. Tym obleśnym, gigantycznym dupskiem może mury kruszyć.

[b]gość, 15-06-15, 10:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?[/quote] Skąd my mamy to wiedzieć?[/quote]Co to jest nierodka?

[b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.ale Tyga nie mial zony? mial BYŁĄ dziewczynę. twoj chlopak nie mial przed toba zadnej dziewczyny?

[b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?

Black Chyna brzmi jak nazwa morderczego pajaka ;d well.. Jej doopa już wyglada jak odwłok ;)))))

[b]gość, 15-06-15, 10:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.[/quote]to dlaczego się nie rozwiódł z nią tylko zdradzał?[/quote] Skąd my mamy to wiedzieć?

[b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…

Ale on juz nie byl z tym mutantem chyna kiedy zwiazal sie z kylie. Patrzac na aparycje pani blac chyny mam wrazenie , ze to nie jest nkrmalna osoba. To , ze maja dziecko nie oznacza ,ze musi byc z nia do konca zycia. Lepsza siostra prostututki niz sama prostututka

[b]gość, 15-06-15, 09:45 napisał(a):[/b]Ta Blac stara a głupia. Rozumiem, że czuje się zraniona itd ale kobieta z klasą by się tak nie zachowywała. Gdybym była na jej miejscu to wiadomo, że bym nie była dla niego jak wcześniej ale z pewnością bym nie wyzywała Kylie. Była w związku z Tygą czy z Kylie, że ją wyzywa a nie jego? Dziewczyny nie zachowujcie się jak idiotki! Jeśli mężczyzna was zostawia to świadczy o nim, nie obarczajcie zawsze winą za to drugiej kobiety. To nie ona z wami była, nie ma wobec was żadnych zobowiązań! Zresztą ta Chyba ta striptizerka, która wygląda tragicznie a Kylie to śliczna dziewczyna.Blac i klasa, haha, spójrz na nią. Ta dziewczyna nie wie co to klasa!

[b]gość, 15-06-15, 10:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.a to Tyga nie wiedziła,że ma żone? Może mu nikt nie powiedział,ze skoki na bok w związku nie są fair…No jaki biedny i musiał puścić się z małolatą…[/quote]Większość mężczyzn wybrałaby młoda dziewczynę w dodatku nieródke.

[b]gość, 15-06-15, 09:58 napisał(a):[/b]No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.Akurat w czasie jak niejaki Tyga związał się z Kylie był singlem, z tą Chyną nie był od roku. Tak czytałam w prasie zagranicznej. Poczwarka Chyna ma problem z głową, że nie potrafi pogodzić się z faktem. To bez sensu, sama układa sobie życie, ale byłemu nie pozwala, dziecinada.

Ta Blac stara a głupia. Rozumiem, że czuje się zraniona itd ale kobieta z klasą by się tak nie zachowywała. Gdybym była na jej miejscu to wiadomo, że bym nie była dla niego jak wcześniej ale z pewnością bym nie wyzywała Kylie. Była w związku z Tygą czy z Kylie, że ją wyzywa a nie jego? Dziewczyny nie zachowujcie się jak idiotki! Jeśli mężczyzna was zostawia to świadczy o nim, nie obarczajcie zawsze winą za to drugiej kobiety. To nie ona z wami była, nie ma wobec was żadnych zobowiązań! Zresztą ta Chyba ta striptizerka, która wygląda tragicznie a Kylie to śliczna dziewczyna.

No i dobrze, niech się nie czepia żonatych facetów. Przecież wiedziała ze Tyga ma żonę, w dodatku Blac to psiapsióła Kim.

Przez takiego kobiety jak ta Blac Chyna świat schodzi na psy i pozwala sobie na przedmiotowe traktowanie dziewczyn.