Blanka Lipińska z impetem zdobyła nie tylko półki w księgarniach, ale i nagłówki magazynów i portali. Samozwańcza ekspertka od seksu robi furorę swoimi książkami i otwartością, z jaką opowiada o seksie.

Blanka Lipińska w Playboyu mówi o udanym seksie

W sierpniowym numerze Playboya Blanka mówi o… seksie – oczywiście. Na pytanie, czy istnieje uniwersalny przepis na dobry seks pisarka powieści erotycznych odpowiada:

Podstawą dobrego seksu jest rozmowa. A uniwersalne jest to, że ludzie muszą być do siebie dopasowani. Łóżkowo – wyjaśnia Blanka.

Nie można myśleć „jakoś to będzie”. W łóżku to się nie uda – podkreśla Lipińska.

Jeśli np. ja lubię się p***ć, a mój facet lubi się kochać – rozumiesz różnicę, prawda? – to albo on będzie udawał, że lubi mnie tłuc po tyłku, albo ja będę udawała, że jego delikatne mizianie sprawia mi przyjemność. Zawsze któreś z nas będzie udawać i nie będzie miało tej przyjemności, na jaką zasługuje. Więc pierwsza, najważniejsza rzecz w łóżku to dopasowanie.

Jeśli oboje jesteście takimi samymi „zbokami” albo oboje jesteście takimi samymi „niezbokami”, to reszta już pójdzie sama – kończy Blanka.

W rozmowie z Playboyem Lipińska sporo mówi też o niepotrzebnym pośpiechu w związku, gadżetach erotycznych i seksie analnym. Mówi też o przesuwaniu granic w życiu erotycznym. Cały wywiad znajdziecie w nowym Playboyu.

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Blanka Lipińska