Blanka Lipińska narobiła sporo hałasu w mijającym roku. Jej książka 365 dni napisana w formule erotycznego kryminału, jest porównywana do 50 twarzy Greya. Książka sprzedała się świetnie, a wynik sprzedaży sprawił, że porównuje się ją do bestsellerowego debiutu Doroty Masłowskiej.

Duża Ania w CKM szczerze o udziale w Warsaw Shore

Tymczasem Lipińska, której erotyczne fantazje docenili czytelnicy, teraz będzie rozniecać emocje w nowej roli.

Blanka Lipińska rozebrała się dla magazynu CKM – mamy zdjęcia!

Lipińska pozuje na niegrzecznej okładce nowego numeru magazynu CKM. W środku znalazła się gorąca sesja pisarki i jej rozbierane zdjęcia. Mało tego – w nowym numerze CKM Czytelnicy znajdą przedpremierowy fragment kontynuacji 365 dni. Powieść Ten dzień pojawi się na rynku 14 listopada.

Najseksowniejsza POLSKA 20-tka według CKM to… (ZDJĘCIA)

Niespodzianka, sensacja, a nawet skandal! Blanka Lipińska, autorka najgłośniejszej polskiej książki 2018 r. – erotycznego kryminału „365 dni” – pozuje nago dla CKM! Mało tego, oprócz jej rozebranej sesji, publikujemy też jako pierwsi przedpremierowy fragment kontynuacji „365 dni”, czyli powieści „Ten dzień”. I jest to naprawdę ostry fragment. Sami jesteśmy oburzeni, że to zrobiliśmy! – zapowiada listopadowy numer redakcja CKM.

Na Instagramie Blanki można przeczytać, że oprócz tego, iż napisała dwie książki, Blanka jest także hipnotyzerem, kitesurferem, kucharzem, ma też inne pasje. Na jednym ze zdjęć zrobionych w sierpniu Blanka pozuje z nową książką i… Dodą:

Grzeczna Ona (@dodaqueen ), ja grzeczna 😂…książka tylko jakaś „wykręcona” 😈 Doduś dziękuje za spotkanie i tyle ciepłych słów 💋 usłyszeć od Ciebie taka ilość komplementów, to mega wyróżnienie 🙏🏼 – pisze Lipińska.

Co jeszcze w nowym numerze CKM? Sprawdźcie!

Tymczasem u nas gorące, ekskluzywne zdjęcia Blanki Lipińskiej z sesji dla magazynu CKM.

Blanka Lipińska NAGO w CKM - mamy EKSKLUZYWNE zdjęcia!

Blanka Lipińska NAGO w CKM - mamy EKSKLUZYWNE zdjęcia!

Blanka Lipińska NAGO w CKM - mamy EKSKLUZYWNE zdjęcia!

Blanka Lipińska NAGO w CKM - mamy EKSKLUZYWNE zdjęcia!

Wyświetl ten post na Instagramie.

#Repost @nataliasiwiec.official with @get_repost ・・・ Nieczęsto się zdarza,że twoja bardzo dobra koleżanka pisze książkę (tak przyciągam do siebie samych freaków i ich uwielbiam). To sprawia , że mimo to , iż nie jest to twój gatunek musisz ją przeczytać . Jeszcze rzadziej się zdarza , że połkniesz tę książkę w kilka godzin i będziesz naprawdę pod wrażeniem ! Jak ona to cholera wszystko wymyśliła ? Myślisz… Cały świat podniecał się „Pięćdziesiąt twarzy Greya„ , a na moim podwórku jeszcze lepszą historię spisywała moja @blanka_lipinska 😳 Szacun ! Polecam ❗️ Grey to przejażdżka na karuzeli , podczas gdy 365 dni to jazda na największym rollercoasterze 😜✌🏼.

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)