Blanka Lipińska obecnie przebywa na rodzinnych wakacjach na Malediwach. Postanowiła w międzyczasie odpowiedzieć na pytania fanów. Jeden z internautów zapytał o to, czy autorka „365 dni” zmieniła orientację.

Blanka Lipińska pozuje topless na Malediwach. Co za ciało!

Blanka Lipińska o orientacji seksualnej

Blanka Lipińska odkąd jest znana w show-biznesie, umawiała się z Maćkiem Buzałą i Baronem, ale kilka lat temu wyznała, że miała też przygodę z kobietą.

Gwiazda odpowiedziała na pytanie, czy zmieniła orientację:

W rozmowie z „Vivą” wyznała, że według niej „każda kobieta jest biseksualna”. Opowiedziała też o nocy spędzonej z kobietą.

My, kobiety, całujemy się w usta np. na powitanie. Nikogo nie razi, kiedy kobiety siedzą w knajpie i jedna do drugiej się tuli. To naturalne. Miałam biseksualny epizod, gdy miałam 21 lat. To był czas ciekawości, odkrywania siebie. Odwiedziła mnie koleżanka, piękna dziewczyna, obcięta na jeżyka. Napiłyśmy się winka, nocowała u mnie, spała ze mną w łóżku. Od słowa do słowa to się wydarzyło. Przyjaźń się skończyła, bo poczułam, że nie mogłabym jej spojrzeć w twarz. To było takie niezaplanowane, takie fizyczne. Ale dowiedziałam się jednej rzeczy. Tak, jak kobieta dotyka drugą kobietę, to żaden facet jej nie dotknie. Ja na przykład nie lubię, jak się mnie głaszcze, choć to absurdalne – boli mnie to. A ona głaskała mnie po ręce i to była ekstra.

Dodała też, że jej biseksualizm polega na tym, że nie wyklucza zbliżenia z kobietą.

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Blanka Lipińska w TzG

Blanka Lipińska/fot. AKPA

Blanka Lipińska stylizacje

Blanka Lipińska fot. AKPA