Blanka Lipińska napisała trylogię „365 dni”, która stała się bestsellerem. Na podstawie pierwszej części książki powstał film. Szybko stał się hitem na Netflixie, mimo wielu negatywnych opinii. Tematyka produkcji wzbudziła ogromne kontrowersje, a mimo to Netflix postanowił wyprodukować drugą część filmu.

Blanka Lipińska kończy film 365 dni

Blanka Lipińska wycięła tłuszcz z policzków. Teraz wyznaje: „Wisi mi skóra”

Blanka Lipińska wraz z ekipą „365 dni” w połowie maja rozpoczęli nagrania do drugiej część filmu.  Dzisiaj pisarka ogłosiła zakończenie prac nad filmem. Z tej okazji opublikowała długi wpis, w którym tłumaczy, że wszystko zrealizowała, co sobie założyła:

Bardzo bałam się tej chwili…
Już dwa lata temu kiedy zaczynaliśmy kręcić pierwszą część, ja myślałam o dzisiejszym dniu. Chciałabym, aby nigdy nie nadszedł…ale jest. Cóż…wszystko, co ma początek, musi mieć i koniec. Dziś zamykam etap 365 dni. Wszystko, co miałam zrobić w związku z tą historią, zrobiłam. Na wszystko dałam sobie trzy lata i dokładnie trzy lata minęły. Jeśli ktoś jest zawiedziony, przykro mi, wszystkich nie zadowolę, nie ma takiej możliwości. 365 dni to przede wszystkim książki, częściowo przeniesione na ekran – pisze Blanka.

Blanka Lipińska przedłużyła WŁOSY: „Jestem zachwycona”

Lipińska zdradziła, że napisała scenariusz na kolejny film:

Moja i TYLKO moja historia zapisana jest na kartkach w trzech tomach. Ale to właśnie film stał się dla mnie nową, wielką miłością, którą planuje pielęgnować. Dlatego drżyjcie krytycy, bo otóż otworzyłam kinematograficzną puszkę Pandory 😈 Tak, napisałam już nowy scenariusz ! Tak, będzie to kolejny erotyk – zapowiedziała.

Blanka Lipińska przedłużyła włosy

Blanka Lipińska przedłużyła włosy fot. Instagram

Michele Morrone i Blanka Lipińska fot. Backgrid UK / Forum

Blanka Lipińska w TzG

Blanka Lipińska/fot. AKPA