Sebastian Fabijański wziął udział w trzech walkach w oktagonie na Fame MMA. Za pierwszym razem przegrał z kretesem po zaledwie 35 sekundach. Następnie pobił swój dotychczasowy rekord i wytrzymał aż 47 sekund. Gdy przyszła pora trzeciej i ostatniej już walki, Fabijański zapowiadał fanom „spektakularny finał trylogii” swoich walk w oktagonie. Nie kłamał, choć zdecydowanie nikt nie spodziewał się, że jego finalna walka będzie… spektakularną klapą. Seba wziął udział w walce 2 na 2 i razem z Tomaszem Olejnikiem stanął na przeciwko Wojciecha Goli i Sylwestra Wardęgi.

Tym razem walka Fabijańskiego trwała rekordowe 11 sekund – aktor upadł i poddał się już po pierwszym ciosie Wardęgi (za który ten drugi został zdyskwalifikowany). Ostatecznie Sebastian zakomunikował, że boli go kolano oraz ma problemy z okiem i opuścił klatkę w akompaniamenie gwizdów i wybuczenia przez niezadowolony tłum. W sieci pojawiły się setki komentarzy, w których internauci nazwali walkę Sebastiana i Sylwestra „kpiną” oraz „najgorszą walką w historii Fame MMA”. Niektórzy zarzucali nawet Fabijańskiemu symulowanie kontuzji, by jak najszybciej wydostać się z klatki. Jednocześnie przypominamy, że niezależnie od ilości wytrzymanych na ringu sekund, Sebastian za swoje trzy walki miał otrzymać wynagrodzenie w kwocie 1,5 mln złotych. 

Wardęga komentuje walkę z Fabijańskim na Fame MMA: „Mam ogromne pretensje do siebie”

Blanka Lipińska komentuje ostatnią walkę Sebastiana Fabijańskiego na Fame MMA

Teraz „spektakularny finał trylogii” Fabijańskiego z Fame MMA postanowiła skomentować Blanka Lipińska. Pisarka i autorka „365 dni” jest znana ze swojego ciętego języka i mówienia wprost co myśli, co wielokrotnie odczuli jej fani w trakcie instagramowych Q&A. Tym razem celebrytka również nie gryzła się w język i gorzko podsumowała występ Sebastiana:

Ja myślę, że „występ” to jest bardzo dużo powiedziane. Myślę, że większy występ dali sędziowie w tym oktagonie. Myślę, że sam oktagon dał większy występ, że ta mata, po której oni się rzucają, dała większy występ, nawet ta siatka, od której się odbijają, dała większy występ. Nie mam zielonego pojęcia jak mam podsumować występ, który nie istnieje – stwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Jednocześnie sarkastycznie przyznała, że jest ogromną fanką zarobionej przez aktora ogromnej sumy pieniędzy:

Coś jest warte tyle, ile ktoś chce za to zapłacić, więc tutaj można bić mu tylko brawo za to, że zaprezentował coś tak żenującego za takie pieniądze. Ja jestem wielką fanką tego ile on zarobił, nie wiem jak mu się to udało, ale to było genialne. Za nic gość dostał półtorej bańki, czyli tyle, ile przeciętny Polak nie zobaczy przez całe życie. Szok i niedowierzanie.

Zgadzacie się z nią?

Blanka Lipińska skromnie o swoich książkach: „Zupełnie się nie dziwię, że 365 odniosło taki sukces”

pasekkozak

scena z: Blanka Lipińska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, fot. Podlewski/AKPA

Backgrid UK / Forum

 Backgrid UK / Forum

Backgrid UK / Forum

Maffashion odpowiada na współpracę Fabijańskiego i „Blu3aby”. „Nie daje sobie z tym rady”

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Podlewski/AKPA

sebastian.fabijanski.official

IG: sebastian.fabijanski.official

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, fot. Michał Baranowski/AKPA