Blanka Lipińska stworzyła najgłośniejszy film ostatnich lat, a mowa tu oczywiście od „365 dni. Produkcja od samego początku wywoływała emocje i kontrowersje. Zarzucono pisarce nawet promowanie gwałtu. Po tym, jak film trafił na zagranicznego Netflixa, Blanka Lipińska cieszyła się międzynarodową karierą.  Dzięki niej Michele Morrone zdobył ogromna popularność za zachodzie.

Blanka Lipińska nominowana do Złotych Malin

Szczuplutka Blanka Lipińska w BIKINI zachwyca się Malediwami

O Blance Lipińskiej znowu jest głośno. Dzisiaj kapituła Złotych Malin ogłosiła nominacje, w których aż siedem razy znalazł się film „365 dni”.

  • Najgorszy film roku,
  • Najgorszy reżyser (Barbara Białowąs i Tomasz Mandes),
  • Najgorszy aktor (Michele Morrone),
  • Najgorsza aktorka (Anna-Maria Sieklucka),
  • Najgorszy duet (Morrone i Sieklucka),
  • Najgorszy scenariusz (Tomasz Klimala, Blanka Lipińska, Tomasz Mandes),
  • Najgorszy remake.

Wśród najgorszych filmów o wygraną powalczy m.in. „365 dni”, polska odpowiedź na „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, która ma ocenę 0 proc. w serwisie Rotten Tomatoes i omal nie została zdjęta z Netfliksa po tym, jak petycję w sprawie podpisało 100 tys. osób, błagających o usunięcie filmu z platformy – powidzieli organizatorzy plebiscytu.

Blanka Lipińska w Meksyku pozuje w bikini. Takiego stroju raczej sobie nie kupicie

Blanka po raz kolejny udowadnia, że potrafi wszystko przekuć w sukces i pieniądze. Na swoim Instagramie zapewnia, że było to jej marzenie, aby dostać tę nagrodę, a poza tym ma powody do dumy, że jej film konkuruje z takim towarzystwem:

To jest piękny dzień. On dla mnie jest naprawdę piękny. Ja się tam wzruszyłam, jak tata wysłał mi jako pierwszy, to była chyba u mnie 5 rano, link i napisał „Córciu spełnia się Twoje marzenie”. (…) Moje ukochane „Transformersy” były dwa lata temu nominowane, „Batman vs Superman”, czy „Dzień Niepodległości2” i tam w tym wszystkim moje „365 dni”, które napisałam na wilanowskiej kanapie, siedząc parę lat temu tam taka sfrustrowana (…) Każdy z Was może to odbierać, jak chce, ale dla mnie to jest gigantyczny sukces, dlatego, że moja twórczość jest znana na całym świecie. Czy jest to powód do dumy? jest to powód do dumy jak jasna ch*** – przekonuje Lpińska.

Blanka Lipińska pokazała, jak wyglądała 12 lat temu: „Zęby zmieniają twarz”