Kilka miesięcy temu miała premiera kontynuacji filmu „365 dni” Blanki Lipińskiej. Choć w Polsce, autorka erotyków jest nieustannie krytykowana, to jej filmy i książki cieszą się dość sporym powodzeniem w różnych zakątkach świata, a zarówno pierwsza jak i druga część filmu okazały się prawdziwym hitem w wielu krajach. Teraz Blanka zaskoczyła fanów na Instagramie zwiastunem kolejnej, zamykającej trylogię części filmu oraz specjalną, radosną nowiną.

Blanka Lipińska pokazała dom rodzinny i… swoje zdjęcia na ścianach. „Duże samouwielbienie”

Blanka Lipińska spełniła swoje marzenie. Premiera 3. części „365 dni” będzie w Nowym Jorku

Blanka Lipińska po całym dniu instagramowych Q&A podczas których jak zawsze odpowiedziała na nurtujące fanów pytania, postanowiła ich zaskoczyć i pochwaliła się najnowszym trailerem 3. części „365 dni”. Następnie zdradziła, że Netflix spełnił jej marzenie pozwalając wybrać miejsce światowej premiery filmu:

Wiem, że dla polskich fanów to jest smutna wiadomość, aczkolwiek tak moi kochani, trzecia część będzie miała premierę w Nowym Jorku. Moja pierwsza podróż do Stanów, bo ja nigdy w Stanach nie byłam. Moja pierwsza podróż i tak zaje*isty powód! Ja nie mogę w to uwierzyć! Kiedy Netflix powiedział mi „Blania słuchaj…” rozmawialiśmy o tej premierze, gdzie zrobić i tak dalej i tak dalej i ja rzuciłam te Stany, ale w ogóle nie wierząc, że to się wydarzy, a oni do mnie mówią „OK”. Marzyłam o Nowym Jorku i mam Nowy Jork! Mam ochotę się rozpłakać. Właściwie jak się dowiedziałam to się rozpłakałam, bo ja już wiem od dosyć dawna – wyznała gwiazda

Zwiastun filmu „Kolejne 365 dni” pojawił się również na Netflixie i YouTubie. Możecie go obejrzeć poniżej.

IG: blanka_lipinska

IG: blanka_lipinska

IG: blanka_lipinska