Blanka Lipińska (35 l.) ponad pół roku temu potwierdziła, że jej związek z Baronem (37 l.) się zakończył. Para rozstała się w nieprzyjemnych okolicznościach. Mieli wspólnie wyjechać na wakacje, a koniec końców Lipińska udała się w samodzielną wycieczkę. Pisarka pousuwała romantyczne zdjęcia ze swoim ex z Instagrama.

Blanka Lipińska w koszulce Barona

Baron chce WRÓCIĆ do Blanki? Wymijający komentarz agentki celebrytki

W grudniu zaczęły pojawiać się plotki, że Blanka i Alek mają ze sobą bardzo dobry kontakt, a nawet wrócili do siebie. Po pierwsze pisarka walecznie broniła swojego ex po wypowiedzi Evy Mingę. Została przyłapana, kiedy wysiadała z samochodu Barona, a podczas wigilii show-biznesowej siedzieli naprzeciwko siebie przy stole.

Blanka Lipińska i Baron znowu są razem? Siedzieli obok siebie przy stole!

Wygląda na to, że Blanka Lipińska do dzisiaj utrzymuje dobre relacje ze swoim ex. Specjalnie dla niego zrobiła mu promocję koszulek na swoim story. Z pewnością inne marki muszą płacić za to krocie.

Witam Was ja oraz „You rock” Alka Barona. Dowiedziałam się ostatnio, że jest spora szansa, iż jeszcze tej wiosny będziecie mogli kupić sobie koszuli by Baron z napisem „You rock”. Ja bardzo je lubię, bo są długie i można w nich chodzić, jak w sukienkach. To są uniseksy, bo takie same są dla facetów – mówi Lipińska.

Blanka Lipińska PRZEROBIŁA pokój, który należał do Barona