Blanka Lipińska (35 l.) od kiedy została jedną z najpopularniejszych autorek bestsellerów w Polsce, ma pełne ręce pracy. Lipińska z niecierpliwością czeka na kontynuację ekranizacji jej książek. Pisarka możne pochwalić się sesjami okładkowymi dla wielu magazynów i praca na planie zdjęciowym nie jest jej obca. Lipińska poczuła nostalgiczny nastrój i wspomniała, jak pracowało się jej z Natalią Siwiec (37 l.). Przy okazji zdradziła smaczki z sesji.

Blanka Lipińska odpowiada Ewie Minge: „Proszę wrócić do świata mody, by istnieć jako artysta, a nie wyrocznia od cudzego życia”

Blanka Lipińska wspomina pracę z Natalią Siwiec

Blanka Lipińska jest w stałym kontakcie z fanami i regularnie im coś poleca. Pisarka zasłynęła jako wielka miłośniczka suplementów – Blanka łyka tabletki na wzmocnienie, koncentrację, a nawet poprawę kolorytu skóry. Celebrytka chętnie dzieli się z fanami swoimi opiniami na różne tematy – od kosmetyków, przez poprawki estetyczne w zakresie urody.

Blanka Lipińska i Baron odpoczywają z Natalią Siwiec. Mia załapała dobry kontakt z pisarką

Blanka jakiś czas temu wzięła udział w sesji zdjęciowej razem z Natalią Siwiec. Celebrytki na planie pojawiły się w idealnie ułożonych włosach, z perfekcyjnym makijażem i w zjawiskowych kreacjach od Patrycji Kujawy. Pisarkę rozbawił dobór obuwia.

Wspomnienie czwartku. Gwiazdy… Na dupsku @kujawa.patrycja_designer, na nogach „Meksyk”. Słodko – napisała pisarka.

Blanka Lipińska na planie z Natalią Siwiec.

Blanka Lipińska na planie z Natalią Siwiec. Fot.Instagram:blanka_lipinska.

Co ciekawe, zdjęcia podczas tej sesji były kadrowane do pasa, dlatego Blanka Lipińska pokazała, że wygoda jest najważniejsza i zdradziła, jakie obuwie dobrały do eleganckich kreacji. Pisarka postawiła na ciepłe śniegowce od popularnej marki, a Natalia miała na nogach białe adidasy.

Jak to mówią „Czego oczy nie widzą” i tak jest w tym przypadku.

Natalia i Blanka znają się od lat i są w przyjacielskich relacjach. Nie tak dawno spędzały razem wakacje, gdy pisarka była w związku z Baronem.

Stylowo wyglądały?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska pokazała swój TARAS. Jak na egzotycznych wakacjach! (ZDJĘCIA)

Blanka Lipińska pokazała, jak się maluje: „Jezu robię tutorial z makijażu”

Blanka Lipińska w PIERWSZYM wywiadzie po rozstaniu z Baronem. Zdradziła, jaki był i w czym się nie zgadzali

Natalia Siwiec w czerwonej kreacji na ściance.

Natalia Siwiec w czerwonej kreacji, fot. AKPA.

Blanka Lipińska w eleganckiej sukience na konferencji prasowej.

Blanka Lipińska, fot. Podlewski/AKPA.