Blanka Lipińska (35 l.) otwarcie mówi o tym, jak zmieniła się na przestrzeni lat. Pisarka nie zawsze była tak szczupła jak teraz. Lipińska przeszła sporą metamorfozę. Zdradziła, czy w święta również przestrzega rygorystycznej diety. Jednej rzeczy nie jest w stanie sobie odmówić!

Blanka Lipińska i Baron znowu są razem? Siedzieli obok siebie przy stole!

Blanka Lipińska mówi o swojej diecie

Blanka Lipińska ciężko zapracowała na swoją sylwetkę. Pisarka zrezygnowała z niezdrowego jedzenia i przestrzega tego, co je. Zawsze radzi innym, że najlepszą metodą na to, aby zrzucić zbędne kilogramy jest po prostu „mniej żreć”. Nigdy nie ukrywała, że próżność jej pomaga.

Blanka Lipińska zdradza, jak pilnuje DIETY: Próżność mi pomaga

Blania przyznała na Insta Story, że dostała sporo pytań od fanów, czy przestrzega ścisłej diety nawet podczas świąt. Postanowiła na te pytania odpowiedzieć. Lipińska przyznała, że nie trzyma diety i zupełnie się tym nie przejmuje.

Dostałam od Was sporo pytań, jak radzę sobie z dietą w trakcie świąt. Nie radzę sobie. W ogóle jej nie trzymam i mam ją głęboko w poważaniu. Raz w roku to nawet ja mogę się nażreć, bo to nie jest jedzenie – powiedziała.

Blanka Lipińska mówi o diecie w święta.

Blanka Lipińska mówi o diecie w święta. Fot.Instagram:blanka_lipinska.

Blanka Lipińska przyznała, że nie może odmówić sobie zjedzenia chleba, czy ciast – których do tej pory unikała.

Ja po prostu żrę. A wiecie czego jem najwięcej? Najwięcej jem chleba. Ciągle jem chleb. Z masłem, z wędliną, albo sam chleb. Wszystko mi jedno. I jem ciasta, dużo ciast. Wszystko jem, gdzie jest mąka. Jak widzę cokolwiek z mąką, od razu to jem. I jestem bardzo, bardzo szczęśliwa – przyznała.

Celebrytka ma niewiele ponad 160 cm wzrostu i waży około 50 kilogramów. Blania przyznała jakiś czas temu, że całkowicie zrezygnowała z węglowodanów. W święta postanowiła sobie darować z trzymaniem diety i jak widać, czuje się bardzo dobrze.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Stylistka OSTRO o szpilkach projektu Blanki Lipińskiej: „Najbrzydsze, jakie kiedykolwiek zrobiono”

Blanka Lipińska świętuje BRAZYLIJSKIE wydanie „365 dni”. Będzie sukces?

Blanka Lipińska pokazała, jak ozdobiła dom na święta: Odpaliłam moją CREEPY choinkę

Blanka Lipińska w zjawiskowej sukni na czerwonym dywanie.

Blanka Lipińska, fot. Kurnikowski/AKPA.

Tak zmieniła się Blanka Lipińska - autorka kończy 35 lat.

Blanka Lipińska, fot. Podlewski/AKPA.