Bloom i Perry: Kto pierwszy powiedział Kocham Cię?
W każdym związku przychodzi ten moment, w którym ona poznaje jego matkę, zakochani wyznają sobie miłość, jadą na pierwsze wakacje czy zamieszkują razem. Katy Perry (31 l.) i Orlando Bloom (39 l.) wszystkie te etapy obskoczyli w niecałe dwa miesiące znajomości. Tak, mają niezłe tempo.
Zobacz: O zdjęciu całujących się Blooma i Perry mówi cała sieć
Znajomy zakochanej pary zdradził, że ich ostatnim krokiem w związku było wzajemne wyznanie miłości. Kto pierwszy powiedział “kocham”?
Oboje powiedzieli sobie “kocham cię”, ale to Orlando był pierwszy. Jest zachwycony Katy i docenia każdą chwilę z nią spędzoną. Naprawdę do siebie pasują – zdradza informator.
Kolorowa prasa typuje tych dwoje do zaręczyn. Czyżby ani pan Bloom, ani pani Perry nie uczyli się na błędach? Obydwoje mają na swoich kontach rozwody.
Mówią, że pośpiech wskazany jest jedynie przy łapaniu pcheł.
Zobacz: JAK ROZKOCHAĆ MĘŻCZYZNĘ



S-i-s-i- weź coś na tą biegunkę słowotwórczą :_
nO I CO ? NIE MUSI BYĆ ZA CHUDA I SUPERMODELKA
Orlando Plum jest bardziej zniewieściały niż ten transoid Perry
Pasują do siebie. Lepiej z katy niż z mirandą
nikt mnie bardziej nie irytuje niz ta sztuczna pinda katy
Taka brzydula co on w niej widzi
Ona ma 31 lat? Wygląda na 40…
Mnie po 4 miesiącach zostawił facet bo mu tego nigdy nie powiedziałam… 😉 On w sumie też nie.
[b]gość, 29-03-16, 10:37 napisał(a):[/b]nikt mnie bardziej nie irytuje niz ta sztuczna pinda katymnie też, robią z niej wielką artystkę, a na żywo nie da jej się słuchać.
Katy to fajna babka, zycze im szczescia 🙂
Russell jest mega sexy