O dzieciach gwiazd krążą legendy. Podobno najbardziej rozpuszczonym maluchem w Hollywood jest Suri, córka Toma Cruisa i Katie Holmes. North West zabierana jest do SPA i jest świadoma w zakresie mody. Legenda głosi, że roczna dziewczynka powiedziała rodzicom, że nie lubi różowych ubranek, za to dobrze czuje się w czerni i szarościach. W koronkowych sukienkach też?

Teraz będzie o córeczce najbardziej wpływowej pary w Hollywood. Podobno księżniczka Blue Ivy ma decydujący głos w rodzinie w wielu kwestiach. Podobno to trzylatka stoi za ślubem swojej babci, Tiny Knowles.

We wrześniu spotkaliśmy się z Beyonce i Jayem Z na jachcie. Poszłam przebrać się na kolację i Blue powiedziała „Oh, wyglądacie pięknie. Kiedy weźmiecie ślub?” – opowiada Tina.

Teraz dziewczynka wystosowała ciekawą prośbę do rodziców. Blue Ivy marzy o rodzeństwie!

Był czas, że starali się o kolejne dziecko, jednak przestali, ponieważ byli za bardzo zajęci swoimi karierami. Ostatnio Blue Ivy zapytała, kiedy będzie miała braciszka albo siostrzyczkę. Wtedy Beyonce i Jay Z zaczęli na nowo rozważać pomysł powiększenia rodziny – zdradza informator.

Marzenie do spełnienia?

Blue Ivy zażądała rodzeństwa!

Blue Ivy zażądała rodzeństwa!

Blue Ivy zażądała rodzeństwa!

Blue Ivy zażądała rodzeństwa!