W sieci pojawiły się kolejne szczegóły z dokumentów sądowych w sprawie Brada Pitta (60 l.) i Angeliny Jolie (48 l.). Z ostatnich informacji wynika, że fizyczne znęcanie się nad nią przez jej byłego męża Brada Pitta „rozpoczęło się na długo przed” incydentem w samolocie z 2016 roku, w następstwie którego złożyła pozew o rozwód.

Jak donosi Page Six, zespół prawny Angeliny Jolie przedstawił szokujące dowody, które miałyby potwierdzić, że Pitt nie zgodził się, aby jego była żona sprzedała swoją część francuskiej winnicy Chateau Miraval, chyba że podpisała „uciążliwą” i „ekspansywną” umowę o poufności.

Brad Pitt i jego prosty sposób na bycie młodszym?

Chociaż historia fizycznego znęcania się nad Jolie przez Pitta zaczęła się na długo przed rodzinnym lotem samolotem z Francji do Los Angeles we wrześniu 2016 r., podczas tego lotu po raz pierwszy zwrócił się on także przeciwko dzieciom, podobno brzmi fragment dokumentu.

Brad Pitt jest przemocowcem?

Z akt wynika, że umowa o poufności zaproponowana Jolie przez Brada Pitta, miała ukryć jego „osobiste niewłaściwe postępowanie, niezależnie od tego, czy miało ono związek z Miraval, czy nie”, próbując uniemożliwić jej wypowiadanie się na temat jego rzekomego znęcania się fizycznego i psychicznego.

Prawnicy Angeliny Jolie zarzucili również, że Brad Pitt chciał, aby ta „zobowiązała się umową” do milczenia po tym, jak w 2021 roku aktor odkrył, że Jolie złożyła do sądu dokumenty składające się z „e-maili i zeznań rodziny i innych dowodów”.

Brad Pitt idzie na wojnę z rosyjskim oligarchą od Angeliny Jolie

Z ostatnich informacji wynika również, że Angelina Jolie „nigdy nie wniosła oskarżenia” przeciwko Pittowi ponieważ „uważała, że najlepszym wyjściem będzie, jeśli Pitt przejmie na siebie odpowiedzialność i pomoże rodzinie dojść do siebie po stresie pourazowym, który spowodował”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: