Brad Pitt odpowiedział na zarzuty jakie Angelina Jolie zawarła w pozwie przeciwko niemu. W pozwie oskarżała go o przemoc wobec ich dzieci. Według najnowszych informacji relacje Pitta z dziećmi są „napięte” i „ograniczone”.

Brad Pitt nie ma dobrych relacji z dziećmi?

4 października Jolie złożyła odpowiedź na pozew Brada Pitta w sprawie ich niegdyś wspólnej winnicy, zarzucając Pittowi, który jest ojcem ich dzieci: Maddox, 21 lat, Pax, 18 lat, Zahara, 17, Shiloh, 16 lat oraz 14-letnich bliźniaków Vivienne i Knox. W pozwie Angelina stwierdza, że Pitt „dusił jedno z dzieci i uderzył drugie w twarz” podczas lotu z Francji do Los Angeles w 2016 roku.

Angelina Jolie ujawnia nowe SZOKUJĄCE szczegóły na temat Brada Pitta

Domniemany incydent skłonił Departament Opieki nad Dziećmi i Rodziną w Los Angeles oraz FBI do wszczęcia własnych dochodzeń w poprzednich latach, obie te sprawy zostały zamknięte bez żadnych zarzutów przeciwko Pittowi.

Aktor postanowił się ustosunkować do zarzutów. Jego adwokat, Anne Kiley, powiedziała w oświadczeniu do E! News z 6 października:

„Brad zaakceptował fakt, że będzie musiał ponieść odpowiedzialność za czyny, które popełnił, ale na pewno nie za to, czego nigdy nie zrobił. Te nowe domysły są kompletnym kłamstwem” — oświadczono.

Według Pitta Angelina wciąż zmienia swoje zeznania.

Historia Jolie jest ubarwiana za każdym razem, gdy jest opowiadana. Wciąż dodaje do swej narracji nowe, bezpodstawne tezy. – dodał.

Dowodem na to, że Pitt jednak używał jednak przemocy wobec własnych dzieci jest fakt, że aktualnie jego relacje z dziećmi są ponoć  szczególnie „napięte” i „ograniczone”, twierdzi portal Page Six powołując się na dane z pozwu sądowego.

Ujawniono zdjęcia siniaków, które rzekomo Brad Pitt miał zrobić Angelinie Jolie

„Do dziś wszyscy nie byli w stanie wrócić do Château Miraval ze względu na jego związek z tymi traumatycznymi wydarzeniami, w tym dzieci, które są teraz pełnoprawnymi dorosłymi”, powiedzieli prawnicy Jolie w dokumentach sądowych.

Zgodnie z dokumentami sądowymi, Pitt chciał także, aby Jolie podpisała umowę o zachowaniu poufności, która „umownie zakazywałaby jej mówienia poza sądem o fizycznym i emocjonalnym znęcaniu się Pitta nad nią i ich dziećmi”, zanim zgodziłby się sprzedać swoją część winnicy.

Szok! To Angelina Jolie sprzedała newsa o swoim romansie z ówcześnie żonatym Bradem Pittem

Niektóre źródła twierdzą, że Jolie rozpoczęła „kampanię nienawiści” wobec Brada. Inne zaś uważają, że jest kolejną kobietą, której mąż ma więcej władzy i wpływów. A Wy jak sądzicie?

Cast member Angelina Jolie poses with her children Forum

Hollywood, CA –  Forum

Burbank, CA – *EXCLUSIVE* -Forum