Brad Pitt (58 l.) ujawnił w swoim wywiadzie dla magazynu GQ (numer sierpniowy 2022), że pewien mężczyzna przekonał go kiedyś, że jeden z poprzednich właścicieli jego francuskiego zamku ukradł w średniowieczu złoto warte miliony dolarów i zakopał go w posiadłości.

Mam obsesję […] Przez rok, tylko o tym mogłem myśleć, tylko o tym całym podekscytowaniu – powiedział w rozmowie Brad Pitt.

Brad Pitt właśnie wyznał miłość Gwyneth Paltrow

Brad Pitt poszukiwaczem skarbu

Pochodzący z Oklahomy aktor zasugerował, że być może jego wychowanie odegrało rolę w jego entuzjazmie związanym z poszukiwaniem skarbu.

Może ma to coś wspólnego z tym, gdzie dorastałem, ponieważ w Górach Ozark zawsze były historie o ukrytych skrytkach ze złotem – powiedział.

Brad Pitt zarzuca Jolie, „chciała mnie celowo skrzywdzić”

Jednak po roku poszukiwań Brad Pitt nie znalazł żadnego skarbu i odkrył, że człowiek, który mu o tym powiedział, szukał inwestycji w jakąś firmę zajmującą się radarami. Ten miał wykorzystać je w poszukiwaniach. Aktor nazwał to doświadczenie „w końcu dość głupim”, ale podsumował: „To polowanie było tak ekscytujące”.

Brad Pitt

Brad Pitt fot. Reuters / Forum

Best Supporting Actor Brad Pitt poses with the Oscar in the photo room during the 92nd Academy Awards in Hollywood, Los Angeles, California, U.S., February 9, 2020.,Image: 497494067, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: LUCAS JACKSON / Reuters / Forum

Meghan Markle chce skontaktować się z Bradem Pittem

Brad Pitt/fot. Forum