Okazuje się, że nie tylko nowe fryzury kobiet wzbudzają wiele emocji. W Stanach od tygodni spekulowano w mediach plotkarskich o nowym cięciu Bradley’a Coopera (48 l.), który rzekomo miał ukrywać „nowe włosy” pod czapką z daszkiem. Z tą dziwnie się w ostatnich czasach nie rozstawał.

Irina Shayk na wakacjach z Bradley’em Cooperem

Bradley Cooper w końcu ujawnił swoją ogoloną na krótko fryzurę podczas spaceru po nowojorskiej dzielnicy West Village, po tygodniach spędzonych na zakrywaniu głowy…

Nie jest jasne, czy jego nowa fryzura jest efektem przygotowań do roli filmowej, ale aktor po raz pierwszy zasugerował fanom zmianę fryzury na początku września, kiedy był z Iriną Shayk (37 l.) i ich 6-letnią córką Leą de Seine na rozpoczęciu roku szkolnego.

Nowa fryzura Bradley’a Coopera

Wprawne oczy zauważyły, że spod czapki z daszkiem nie wystawały jego, zazwyczaj dłuższe loki. Bradley Cooper kontynuował noszenie nakryć głowy przez cały wrzesień. Teraz nareszcie ujawnił swój nowy look.

Uroczo! Bradley Cooper odbiera córeczkę z przedszkola

Całe szczęście, że w sieci jest też miejsce na tak infantylne tematy, jak nowa fryzura holllywoodzkiego gwiazdora. W internecie pojawiło się wiele spekulacji, w tym, że aktor przeszedł przeszczep włosów, przygotowuje się do nowej roli lub… zachorował. Miejmy nadzieję, że aktor… po prostu, bez większego powodu – obciął sobie włosy, bo miał na to ochotę.

A jak wam się podoba Bradley Cooper po ostrym cięciu?

Bradley Cooper filming Louis Vuitton commercial in NYC.
30 Apr 2022,Image: 687722509, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Pictured: Bradley Copper, Credit line: SteveSands/NewYorkNewswire/MEGA / The Mega Agency / Forum

Bradley Cooper i Irina Shayk są znowu razem?!

Bradley Cooper and Irina Shayk , fot. Forum/Backgrid USA

Brad Pitt i Bradley Coper na US Oper fot. Forum/Reuters