Jesteś kobietą, która uwielbia ozdoby nadgarstków i dłoni? Preferujesz subtelne ozdoby wykonane ze stali chirurgicznej? Pragniesz ozdób o niezwykłej estetyce, ale równocześnie uniwersalnych i odpowiednich tak na co dzień, jak i na specjalne okazje? W tym artykule przeczytasz o pięciu ciekawych modelach bransoletek ze stali chirurgicznej, które podkreślą twoją urodę i piękno twoich modowych stylizacji. Sprawdź!

1. Bransoletka sztywna półotwarta

Tego typu bransoletki zyskały popularność jakiś czas temu i zdają się nie wychodzić z mody bez względu na cyklicznie pojawiające się trendy. Są zaprojektowane w taki sposób, aby swoją obręczą okalać nadgarstek – ewentualnie niższą partię przedramienia – bez łączenia się końcówkami. Końcowa część takiej bransoletki jest najczęściej zakończona efektywną ozdobą, sama obręcz przybiera formę delikatnej spirali.

Bransoletki ze stali chirurgicznej złote tego typu są niezwykle uniwersalne. Są świetną ozdobą ciała na co dzień (ciekawe modele znajdziesz pod tym adresem: https://www.vezzi.pl/bransoletki-damskie/19008,stal-szlachetna), pięknie prezentują się w bardziej eleganckich zestawieniach odzieżowych. Smart casual, business casual czy stylizacje preepy – z tym rodzajem bransoletki niemal za każdym razem stworzysz wyjątkowy look!

2. Bransoletka z pierścionkiem

Jednym z najbardziej oryginalnych i niezwykle estetycznych rodzajów bransoletek wykonywanych ze stali chirurgicznej są bransoletki z pierścionkiem. Ich subtelny design podkreśli urodę twoich dłoni w niesamowitym sposób. Modele tego typu oplatają nadgarstek delikatnym łańcuszkiem, który zbiega się na jego środku, a następnie wiedzie grzbietem dłoni aż do środkowego palca i tam łączy się z pierścionkiem.

Całość tworzy niezwykle orientalny rodzaj ozdoby ciała, który natychmiast przykuwa wzrok. To bardzo kobiecy rodzaj ozdoby nie tylko nadgarstka, ale całej dłoni. Zestawisz go z powodzeniem ze stylizacjami tak codziennymi, jak i bardzo eleganckimi lub pełnymi ekstrawagancji.

Bransoletka ze stali chirurgicznej

3. Bransoletki na łańcuszku

To jeden z najbardziej subtelnych ozdób kobiecych nadgarstków. Delikatny łańcuszek okala przegub dłoni, podkreślając jej piękno w nienachalny sposób. Bardziej rozbudowane modele mogą występować w towarzystwie zawieszek wykonanych w określonym kształcie. Inne zaś są zdobione elementami z kamieni naturalnych czy wielokolorowych kryształków.

Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów bransoletek wykonanych ze stali nierdzewnej. Pasuje do tak wielu stylizacji, że trzeba się naprawdę bardzo postarać, by źle trafić z doborem tej ozdoby ciała do stroju. Pasuje nawet do eleganckich kompletów dresowych.

4. Zamykana sztywna bransoletka – stal chirurgiczna w oryginalnym wydaniu

Ten rodzaj bransoletek jest zbliżony do sztywnych bransoletek otwartych, jednak w przeciwieństwie do nich nie ma formy spiralnej. Jest zamykany w taki sposób, że całość ozdoby zamyka się na przegubie dłoni.

Obręcz bransoletki jest najczęściej zdobiona kamieniami naturalnymi bądź kryształkami. Pozostają one osadzone w obręczy, zazwyczaj w specjalnych soczewkach, które uniemożliwiają wypadanie ozdób, trzymając je w ustalonym przez wytwórcę biżuterii miejscu.

5. Bransoletki na pasku

Ten rodzaj ozdoby nadgarstka jest przeważnie bogato zdobiony nie tylko kryształkami czy kamieniami naturalnymi. Materiał paska, choć wykonany ze stali chirurgicznej, jest także dodatkowo zdobiony specjalnie kształtowaną stalą, która przybiera formy serduszek, skrzydełek lub innych popularnych motywów.

Oto pięć rodzajów bransoletek wykonywanych ze stali chirurgicznej, które z pewnością zwrócą twoją uwagę. Łatwo zestawisz je z pozostałymi elementami twojej biżuterii, a także z niemal dowolnym rodzajem odzieży!

 

Artykuł sponsorowany