Bridget Marguardt będzie miała swoje reality show
Pierwsza była Kendra Wilkinson. To ona wpadła na wspaniały pomysł, jak podlansować się po opuszczeniu willi Hugh Hefnera. O swoich miłosnych uniesieniach, ślubnych planach i ciąży na bieżąco informowała w reality show.
Bridget Marguardt nie chce być gorsza. Koleżanka po fachu Kendry także będzie miała program. Będzie w nim występować z partnerem, Nicholasem Carpenterem.
Trudno powiedzieć, czy ktoś jeszcze czeka na Bridget. Ale spróbować zawsze można. Choć popularnością raczej trudno jej będzie dorównać Kendrze, może Bridget też będzie miała swoje pięć minut?
facet chce zaistniec?
Fajnie było by ją oglądać, ale nie wiem czy to wypalii..; )).
każdy ma prawo do swoich 5min. czasami to prawo jest większe, a czasami mniejsze 😛
spoko spoko
jak dla mnie jest sztuczna kompletnie zero naturalności ;(
Gotowka97, 02-04-10, 13:08 napisał(a):zasłynęła tym, że dupy dała facetowi, który mógłby być jej pradziadkiem. żadna tam nie była normalna. Kendra roztrzepana, niedouczona, wiecznie trzepiąca dupą przy lustrze, Bridget przesłodzona i sztuczna, a Holly.. sam fakt, że chciała mieć dzieci z 80 letnim facetem niezbyt dobrze o niej świadczy, prawda? a może jest po prostu sprytna i wiedziała, że po jego śmierci sporo na tym “interesie” zarobi? święta prawda, mnie jeszcze w bridget denerwowało to, że nie dość, że była strasznie infantylna jak na swój wiek to jeszcze miałam wrażenie, że męczy się z tym dziadem tylko po to, żeby być na okładce playboya i tym samym spełnić swoje największe marzenie, swoją drogą to dość żenujące, żeby największym marzeniem było rozkraczenie się na okładce gazety ale cóż…
ja tam ja lubie, z checia obejrze;p
jedna wielka nuda
Najfajniejsze dziewczyny z tego playboya były Bridget I Kendra a nie ta sztuczna lala Holly . ; /
Śmieszą mnie dziewczyny, które myślą , że one tam za nic w luksusach siedziały, dostawaly prezenty i zyskaly sławę ;p Coś za coś ! Szkoda, że w reality show nie pokazywali jak naprawdę zarabiają xD ale kazdy orze jak może więc w sumie nic jakos do nich nie mam ;p
Gotowka97, 02-04-10, 13:08 napisał(a):zasłynęła tym, że dupy dała facetowi, który mógłby być jej pradziadkiem. żadna tam nie była normalna. Kendra roztrzepana, niedouczona, wiecznie trzepiąca dupą przy lustrze, Bridget przesłodzona i sztuczna, a Holly.. sam fakt, że chciała mieć dzieci z 80 letnim facetem niezbyt dobrze o niej świadczy, prawda? a może jest po prostu sprytna i wiedziała, że po jego śmierci sporo na tym “interesie” zarobi? dokladnie, to jak sie dzis slawe zdobywa jest zenujace! Te laski, choc nie wiem jakby nie byly sympatyczne i slodkie i ”normalne” dawaly tylka staremu dziadowi i wcale sie z tym nie kryja! Ta jest chore. Dziewczyny zgrywaja wielkie luksusowe damy, a sa zwyklymi prostytutkami ubranymi w ladne patalaszki
gość, 02-04-10, 12:34 napisał(a):Bridget z całej trójki, była najsympatyczniejsza, najnaturalniejsza a przede wszystkim najmniej pruderyjna . Pomimo pobytu w willi playboya, nie robiła z siebie dziwki jak Holly i Kendra . Nie świeciła cyckami na lewo i prawo … z chęcią obejrzę jej program . Sprawdź w słowniku słowo “pruderyjna”.
A mi Kendra kojarzyła się z taką “uhh, jestem sportsmenką.’Liczyła się dla niej dobra zabawa, ale nawet ją lubiłam. Bridget była taką laleczką, troszkę naiwną…Za to Holly kojarzyła mi się z osobą, która dąży do zdobycia majątku i… dziecka, bo w wielu odcinkach powtarzała, że chciałaby mieć dziecko.Była miła, ale jednocześnie sprawiała wrażenie osoby przebiegłej. No, ale to tylko moje zdanie;). Pozdrawiam i życzę wesołych świąt !! 🙂
Kendra była najmniej rozgarnięta, Bridget się zgrywała na taką sodką lolitkę, a Holly chciała od dziada forsę i najlepiej jakiegoś dzieciaka zmajstrować żeby nie żałował spadku.
Bridget była najfajniejsza z całej trójki. Chętnie obejrzę jej reality-show!:)
kocham was wszystkich!!! kocham cały swiat!!!nawet ciebie kozaku!!!
gość, 02-04-10, 17:30 napisał(a):kocham was wszystkich!!! kocham cały swiat!!!nawet ciebie kozaku!!!ahahaha ale down . 😛
xdirrtygirlx, 02-04-10, 12:16 napisał(a):ona z tej całej trójki była chyba najgłupsza i najmniej ją lubiłamChyba raczej najmądrzejsza, jej jako jedynej dało się wogóle słuchac, w przeciwieństwie do dwóch pozostałych. Kendra i Holly to jak głupi i głupszy tylko nie wiadomo który to który.
gość, 02-04-10, 12:34 napisał(a):Bridget z całej trójki, była najsympatyczniejsza, najnaturalniejsza a przede wszystkim najmniej pruderyjna . Pomimo pobytu w willi playboya, nie robiła z siebie dziwki jak Holly i Kendra . Nie świeciła cyckami na lewo i prawo … z chęcią obejrzę jej program . Jeżeli ,,nie robiła z siebie dziwki jak Holly i Kendra’’, to była NAJBARDZIEJ pruderyjna, nie najmniej.
jakby nie patrzeć jest kobietą wykształconą, więc dam sobie rękę uciąć, że jej program nie będzie ni grama podobno do programu Kendry
Wszyscy mają teraz swoje programy
powariowali oni wszyscy ;P
no to super 😉
Na pewno nie będę oglądać….
ja tam ją lubie
stara i brzydka, sorry
zasłynęła tym, że dupy dała facetowi, który mógłby być jej pradziadkiem. żadna tam nie była normalna. Kendra roztrzepana, niedouczona, wiecznie trzepiąca dupą przy lustrze, Bridget przesłodzona i sztuczna, a Holly.. sam fakt, że chciała mieć dzieci z 80 letnim facetem niezbyt dobrze o niej świadczy, prawda? a może jest po prostu sprytna i wiedziała, że po jego śmierci sporo na tym “interesie” zarobi?
Skoro ma 37 to wygląda akurat … Macie sapy do niej a spójżcie na swoje matki i porównajcie ją do nich xD
Gotowka97, 02-04-10, 13:08 napisał(a):zasłynęła tym, że dupy dała facetowi, który mógłby być jej pradziadkiem. żadna tam nie była normalna. Kendra roztrzepana, niedouczona, wiecznie trzepiąca dupą przy lustrze, Bridget przesłodzona i sztuczna, a Holly.. sam fakt, że chciała mieć dzieci z 80 letnim facetem niezbyt dobrze o niej świadczy, prawda? a może jest po prostu sprytna i wiedziała, że po jego śmierci sporo na tym “interesie” zarobi? Bez wątpienia, najmniejszym szacunkiem darzyłam Holly . Widać było, że liczy się dla niej tylko kasa i luksusy a co za tym idzie, ”miłość” do Hefnera była sprytnie wyreżyserowana . Oczywiście, żadna z jego dziewczyn nie była normalna bo porzucanie swego dotychczasowego życia, ograniczanie kontaktów z rodziną na rzecz mieszkania w willi playboya ze starym napaleńcem, o normalności raczej nie świadczy . Bridget swoje za uszami ma, może trochę wyglądała jak plastikowa lala, jednak głupia nie była . Ja ją lubiłam i lubię nadal . Wywarła na mnie dobre wrażenie .
Tak naprawde to z tej całej trójki ona była najporządniejsza…
Bridget z całej trójki, była najsympatyczniejsza, najnaturalniejsza a przede wszystkim najmniej pruderyjna . Pomimo pobytu w willi playboya, nie robiła z siebie dziwki jak Holly i Kendra . Nie świeciła cyckami na lewo i prawo … z chęcią obejrzę jej program .
ona z tej całej trójki była chyba najgłupsza i najmniej ją lubiłam
bridget jako jedyna studiowała, mieszkajac u heffnera, chodziła do szkoły, wiec nie sądze aby była najgłupsza
staro wygląda, bo ma prawie 40 lat..
Uwielbiam Britget i kendre ciesze się że obie mają reality-tv .
no staro wyglada, 37 lat w tym roku konczy to i tak niezle’d
gość, 02-04-10, 11:14 napisał(a):Haha, na początku pomyślałam że to Doda. Podobna do niej na tej fotce, bez kitu.No, ale jak! Twarze mają takie same!
ale staro wyglada…
Haha, na początku pomyślałam że to Doda. Podobna do niej na tej fotce, bez kitu.