Britney Spears ponownie zaatakowała swoją rodzinę. Ponownie również za pośrednictwem Instagramu. 39-letnia gwiazda popu w długim wpisie opowiadającym o jej nowo odkrytej wolności, chwaliła się wręcz, że siedzi w „skarbcu pełnym obrzydliwych historii o krewnych”, którzy nie robili nic, gdy cierpiała wyczerpujące warunki 13-letniego konserwatorium. Britney odgraża się, że „powie wszystko!!!”

„Panie, zmiłuj się nad duszami mojej rodziny, jeśli kiedykolwiek zrobię wywiad!!! […] W międzyczasie … trzymam się z dala od biznesu i tego wszystkiego, co znałam przez całe życie … dlatego jest to dla mnie tak bardzo zagmatwane !!!”

Rodzina Britney Spears się powiększy!

Britney Spears grozi swojej rodzinie

Artystka przez lata zmagała się z problemami psychicznymi, a przez ostatnie 13 lat była pozbawiona niemal wszelkich praw nie tylko do własnego majątku, ale i pracy czy życia osobistego.

Britney Spears napisała o ich zbiorowej bezczynności. Po zaciętej walce Britney i jej adwokata Mathew Rosengarta, 69-letni Jamie został ostatecznie zawieszony w konserwatorium 29 września tego roku. Przesłuchanie w celu całkowitego rozwiązania kwestii zakończenia władzy jej ojca nad jej życiem i majątkiem zaplanowano na 12 listopada.

O, wow! Tak teraz wyglądają synowie Britney Spears

Chociaż matka Britney, Lynne Spears, broniła wolności córki w sądzie, jej wsparcie pojawiło się dopiero po rozpoczęciu ruchu #FreeBritney w 2019 roku. Starszy brat Britney, Bryan Spears, nazwał konserwatorium „świetną rzeczą” dla swojej rodziny w wywiadzie podcastowym z lipca 2020 roku. Tymczasem młodsza siostra Britney, Jamie Lynn Spears, upiera się, że popiera wyzwolenie Britney z konserwatorium, pomimo powszechnych spekulacji fanów, że nie.

Britney Spears dodaje NAGIE zdjęcia na Instagram. Fani krytykują ją za nieudolne majstrowanie w Photoshopie

Jamie Spears, ojciec Britney Backgrid USA / Forum

Britney Spears fot. Forum, X17