Britney Spears i David Lucado na zakupach

2-35-R1 2-35-R1

W związku Britney Spears i Davida Lucado panuje wiosna. Prezentują się jak zakochani nastolatkowie: czułe całuski, trzymanie się za rączki. Ach, te słodkie początki.

Są też dobrani pod względem estetycznym: mają podobny styl – lekko niedbały i na luzie. Właśnie w takim wydaniu zostali przyłapani na wspólnych zakupach, spożywczych oczywiście.

Brit w miłości szczęścia nie miała (dotychczas), zastoju też nie – z jednego związku przeskoczyła w drugi. Miejmy nadzieję, że doczeka się teraz happy endu.

&nbsp
Britney Spears i David Lucado na zakupach

Britney Spears i David Lucado na zakupach

Britney Spears i David Lucado na zakupach

Britney Spears i David Lucado na zakupach

Britney Spears i David Lucado na zakupach

 
36 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Okropie zaniedbana brit z liszajami na brodzie.

Taki zwykły facet – przypomina jej ojcaNiech się jej wiedzie.

jaka ona jest flejowata, az wstyd na nią patrzec

gość, 06-04-13, 21:45 napisał(a):gość, 06-04-13, 20:35 napisał(a):PuchaczBee, 06-04-13, 20:24 napisał(a):Ona nie jest niedbala. Ona po prostu wygląda jak fleja, trzeba nazywać sprawy po imieniu.I kolejna oto hejterka Britney, a fanka Xtiny, proszę was, to się śmieszne robi.Nie trzeba być niczyją fanką ani hejterką żeby zobaczyć, że jest różnica między niedbałą, a zaniedbaną, w/w fleją. Bryśka po prostu wygląda jakby od zeszłych wakacji nie widziała się z prysznicem. O koledze dezodorancie nie wspomnę…Przepraszam bardzo, czy ty czytałaś WSZYSTKIE komentarze tej “hejterki”? Jak nie… to radzę. Dziewczyna wygląda NORMALNIE. Dla mnie nie wygląda niechlujnie tylko na luzie, c’mon, ubrała leginsy i normalny T-shirt , a wy tu jakieś ochy i achy robicie xD Haha ;P Good joke

ładna para

gość, 07-04-13, 06:39 napisał(a):Gdyby pobyła trochę sama, to szybciej by dojrzała, uniezależniłaby się emocjonalnie od faceta. Zaczęłaby niezależnie myśleć, stałaby się indywidualistką, wiedziałaby czego chce. A po jej wyglądzie widać, że lubi iść na łatwiznę. Ale z drugiej strony mieszka z daleka od miasta, tak jakby na wsi, to jej się nie chce stroić.należy di grupy ludzi którzy nie potrafią być jednego dnia sami, będą z byle kim byle być, żałosne

Nie doczeka się żadnego happy endu. Po porzuceniu przez Jasona powinna być trochę sama i przemyśleć swoje postępowanie, swoje błędy. Jeśli wpakowała się w następny związek to znaczy, że zależało jej na jak najszybszym wyleczeniu depresji, nudy, chandry itp. Jeśli nie przemyślimy naszych win, nie ma mowy o tym, aby następna relacja była tą poważną.

gość, 07-04-13, 11:14 napisał(a):Dwie amerykanskie fleje , dlaczego musze ja ciagle ogladac skoro jest juz dawno skonczona a teraz tylko ma oblesny kokon na glowie, jest tlusta i zaniedbana oraz niezronowazona psychicznie?Nad tobą też ktoś stoi i każe czytać newsy o Brit i oglądać jej zdjęcia? Kurcze, ciesze się, że nie jestem sama. Najgorzej jak zapomnę chociaż raz przeczytać o Britney w ciągu dnia to potem mnie biją i nie dają kolacji 🙁

Dwie amerykanskie fleje , dlaczego musze ja ciagle ogladac skoro jest juz dawno skonczona a teraz tylko ma oblesny kokon na glowie, jest tlusta i zaniedbana oraz niezronowazona psychicznie?

ąda tragicznie w prywatnych ujęciach! Tra-gicz-nie!! Jak dostanie jeszcze kiedykolwiek jakiś high-end product kontrakt reklamowy, to spadnę z krzesła! I tak jej życzę najlepszego 🙂

fajna para, pasuja do siebie 🙂

ładnie wygląda, widać że zaczęła o siebie dbać. lekki makijaż i czyste włosy aż rzucają się w oczy 🙂

Czemu sponiewierana od razu? Każdy kocha Britney za całość…- ja kocham 🙂 Nie zmienia to faktu, że wygl

Gdyby pobyła trochę sama, to szybciej by dojrzała, uniezależniłaby się emocjonalnie od faceta. Zaczęłaby niezależnie myśleć, stałaby się indywidualistką, wiedziałaby czego chce. A po jej wyglądzie widać, że lubi iść na łatwiznę. Ale z drugiej strony mieszka z daleka od miasta, tak jakby na wsi, to jej się nie chce stroić.

Czytając komentarze ludzi “mocnych w internecie” zastanawiam się, dla czego zieją taką nienawiścią. To kwestia zakompleksienia? Dziewczyna wychodzi ze sklepu a jest sponiewierana, jakby w środku zabiła cały personel, o co chodzi?

Dwa potwory 🙂 Tragedia 🙂

Zycze szczescia nalezy jej Sie !

Jak bendziemialasczescie jakw glowie najebane

ma śliczny nos

ona prawie zawsze wygląda tak niechlujnie

Faktycznie wyglada powypadkowo.

Co ja ktos pobił? widac zolte slady po ogromnym zasinieniu na poliku i to cos na brodzie..

gość, 06-04-13, 20:35 napisał(a):PuchaczBee, 06-04-13, 20:24 napisał(a):Ona nie jest niedbala. Ona po prostu wygląda jak fleja, trzeba nazywać sprawy po imieniu.I kolejna oto hejterka Britney, a fanka Xtiny, proszę was, to się śmieszne robi.Nie trzeba być niczyją fanką ani hejterką żeby zobaczyć, że jest różnica między niedbałą, a zaniedbaną, w/w fleją. Bryśka po prostu wygląda jakby od zeszłych wakacji nie widziała się z prysznicem. O koledze dezodorancie nie wspomnę…

mogło by się jej w końcu udać, życzę jej szczęścia z całego serca!

Ona nie jest niedbala. Ona po prostu wygląda jak fleja, trzeba nazywać sprawy po imieniu.

PuchaczBee, 06-04-13, 20:24 napisał(a):Ona nie jest niedbala. Ona po prostu wygląda jak fleja, trzeba nazywać sprawy po imieniu.I kolejna oto hejterka Britney, a fanka Xtiny, proszę was, to się śmieszne robi.

gość, 06-04-13, 19:34 napisał(a):Ale wieśCool story, bro ;D

Ale wieś

Pierwsza ;D

gość, 06-04-13, 19:58 napisał(a):Co to jest na jej brodzie?! Nie wyglada to ciekawie…Who knows? A jak to znowu łuszczyca? Szkoda mi dziewczyny.

Co to jest na jej brodzie?! Nie wyglada to ciekawie…

Cieszę się, że sobie kogoś znalazła że nie rozpacza samotnie po zerwanych zaręczynach, Jednak mam wrażenie, że ten związek to taka desperacja, żeby tylko kogoś mieć na “zapchanie pustki” po dawnym ukochanym

Typowi Amerykanie, na typowych zakupach :-)Pozostaje tylko życzyć szczęścia… może się w końcu dziewczynie życie ułoży. Zasługuje na to jak każdy inny człowiek.

Co ona ma na brodzie ?