O Britney Spears głośno jest od kilku tygodni. Światowe media zaczęły intensywnie pisać o gwieździe w momencie, gdy postanowiła ona walczyć w amerykańskim sądzie o swoją wolność. Od tego momentu oczy zarówno paparazzi, jak i fanów są skierowane w jej kierunku. Zresztą wygląda na to, że uwolnienie się od zaborczego ojca to nie jedyna nowość w życiu muzycznej ikony.

Ojciec Britney Spears ZREZYGNOWAŁ z kurateli! Wielki przełom w sprawie

Britney Spears – wychodzi za mąż po raz trzeci?

Skąd takie przekonanie? Zagraniczne media przyłapały partnera Britney w salonie jubilerskim. I o ile oczywiście nie jest to od razu dowód oświadczyn, to gdy połączymy tę wizytę z jego wcześniejszymi aluzjami, ma to już wszystko głębszy sen. A mowa o tym, że Sam Asghari kilkakrotnie sugerował, że ma poważne plany w stosunku do ukochanej. Zresztą kiedyś pokusił się nawet o żart, z którego wynikało, że razem ze Spears od kilku lat są już połączeni związkiem małżeńskim.

Czy rzeczywiście dojdzie do ślubu? Na ten moment nie wiadomo. Jeśli jednak Sam zdecydował się na zakup pierścionka z brylantem z oferty Cartier, oznaczałoby to trzecie już małżeństwo księżniczki popu. 40-latka była żoną Jasona Alexandra (2004 rok) oraz Kevina Federlina (w latach 2004-2007), z którym doczekała się dwóch synów, 15-letniego Seansa Prestona oraz 14-letniego Jaydena Jamesa.

Prawie NAGA Britney Spears na Instagramie

Sam Asghari – kim jest chłopak Britney Spears?

Sam Asghari to 27-letni model i trener personalny, pochodzący z Iranu. Z Britney spotyka się od czterech lat. Mężczyzna wspiera piosenkarkę w walce o jej wolność. Para poznała się na planie klipu gwiazdy – „Slumber Party”.