Kilka dni temu pisaliśmy, że Sam Asghari został przyłapany przez paparazzi w salonie jubilerskim. Jak donosiły zagraniczne media, model miał podobno rozglądać się za pierścionkiem dla Britney Spears. I choć o zaręczynach tej pary mówi się już od jakiegoś czasu (zresztą sami zainteresowani podsycają te plotki), zakochani do dziś nie zdradzali żadnych szczegółów. Do dziś, ponieważ piosenkarka właśnie pokazała na Instagramie ogromny brylant.

Britney Spears wychodzi za mąż? Może na to wskazywać jeden fakt

Britney Spears i Sam Asghari zaręczyli się!

Niedawno świat obiegła informacja o tym, że po kilkunastu latach ojciec Britney zrzekł się kurateli nad swoją córką, a dziś internet płonie od zdjęcia zaręczynowego pierścionka pani Spears. Księżniczka pop w ten sposób potwierdziła doniesienia na temat tego, że jej związek wszedł na kolejny etap. Wideo, które pojawiło się na jej social mediach, podpisała: „Nie mogę w to, k*rwa, uwierzyć”. Pod postem posypała się lawina gratulacji i życzeń dla zakochanych.

Co ciekawe, kilka dni temu przyszły mąż wokalistki opublikował zdjęcie pierścionka na swoim Instagramie. Fotografie jednak szybko usunął i twierdził, że publikacja była efektem włamania na konto, a fotka sfabrykowana.

Wow! Ojciec Britney Spears, po 13 latach oddaje władzę nad życiem córce

Britney Spears i Sam Asghari – krótka historia miłości

Britney i Sam poznali się w 2016 roku na planie jednego z teledysków wokalistki. Niewiele miesięcy później zostali parą. I choć większość ludzi zakładała, że będzie to tylko przelotny romans, zakochani udowodnili nie raz, że łączy ich coś więcej, niż tylko chwilowe zauroczenie. I mimo że między nimi jest 12 lat różnicy, wygląda na to, że tworzą razem naprawdę udany związek. Dodajmy, że Sam będzie trzecim mężem artystki. 40-latka wychowuje już dwóch synów z drugiego małżeństwa. Czy zdecyduje się na trzeciego potomka? Teraz, gdy ta decyzja należy już tylko do niej i jej (przyszłego) męża, a nie ojca, wszystko jest możliwe.

Kozaczek serdecznie gratuluje!